Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Pozor! 22. 9. 2017 se chystáme na kompletní inventuru. Z toho důvodu bude prodejna zavřena a nebudeme vyřizovat ani objednávky na e-shopu. Děkujeme za pochopení! Tým Ahifi

Co je potřeba k zapojení reproduktorů ve Škoda Octavia 2?

Pro výměnu předních reproduktorů ve Škoda Octavia 2 je zapotřebí:

  1. MDF podložky pro přední dveře - D.MDF.SKODA03
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 ... U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
Velikost předních reproduktorů u Škoda Octavia 2 je 200 mm a díky MDF podložkám se rozměr redukuje na běžný rozměr 165mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Octavia 2: Gladen M 165 V2. Pro výrazně lepší požitek z poslechu hudby doporučujeme tlumení dveří.

Pro výměnu zadních reproduktorů Škoda Octavia 2 použijte:

  1. MDF podložky pro zadní dveře - MDF-D.14
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 (pouze pokud jsou z výroby instalovány originální reproduktory, jinak není zapotřebí). U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
  3. 9 metrů reprokabelu - Sinus Live NL1,5-S (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  4. 4x PIN do ISO kostky - 254082 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  5. sadu FAST-ON konektorů - Sinus Live SET-3 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
Velikost zadních reproduktorů u Škoda Octavia 2 je 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Octavia 2: Gladen M 165 V2 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax.

Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Octavia 2. Naleznete zde více variant námi doporučených reproduktorů v několika cenových kategoriích. V ceně jsou již nutné redukce pro montáž reproduktorů.

Odborná montážní dílna

Máte obavy, že montáž sami nezvládáte nebo není prostor kde reproduktory vyměnit? Využijte možnosti montáže v prostorách moderní montážní dílny v Brně, kde vám reproduktory na vaše přání vyměníme.


Dveře Škoda Octavia 2
(FOTO: www.ahifi.cz)
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.