Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Hledá se další týmový hráč

Každá dobrá firma by měla časem růst a toho je schopna pouze v případě, že na své pozice obsazuje zodpovědné a kvalitní zaměstnance, kteří dokážou firmu jako team, jako ekosystém, posouvat kupředu. Nyní jsme se dostali do bodu, kdy chceme i my dále růst a k tomu potřebujeme najít 2 další nové členy teamu. Pokud máte rádi naši firmu, hudbu, jste petrolheadi, prosím čtěte dál.

1. pozice "zapálený" montážník

Popis práce: montáže ozvučení aut, odhlučnění.
Nutné vlastnosti: totální zapálení pro to, aby nově namontovaná hudba hrála na maximální možnou kvalitu. Samovolná snaha se učit novým věcem a chuť hrát si: DSP procesory, ladění výhybek a zesilovačů, nastavování aparatury jako celku. Nutná je zručnost, mít to v hlavě srovnané a být spolehlivý. Schopnost opravit plošný spoj, napojit se netradiční cestou na OEM autorádio atd. atd.
Co nabízíme: vysoké platové ohodnocení, výrazné slevy na zboží, skvělý team lidí, kteří si vzájemně pomáhají.

2. pozice "pořádkumilovný" skladník / skladnice

Popis práce: naskladňování zboží fyzicky do regálu, příjem zboží od dodavatelů, balení zboží k expedici, výdej balíků k expedici přepravcům.
Nutné vlastnosti: smysl pro pořádek, pracovitost, spolehlivost, mít srdce a být teamový hráč. Praxe ve skladu, ideálně ve skladu e-shopu.
Co nabízíme: nástupní plat 29.000,- hrubého, maximální slevy pro zaměstnance, sympatický team lidí.

V případě, že Vás nabídka zaujala - posílejte životopis na sudak@ahifi.cz!
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.