Můj účet

Několik nových produktů od jihokorejského výrobce Purestar

Sortiment oblíbeného jihokorejského výrobce Purestar naskladňujeme ve větším množství několikrát do roka a prakticky vždy se objeví i několik zajímavých novinek, které nás mile překvapí svou kvalitou i účelem použití. Jinak tomu není ani tentokrát a představíme vám několik zajímavých produktů. Kromě toho jsme naskladnili všechny vaše oblíbené produkty, které byly dočasně vyprodané.

Trendy tyrkysově modrá na nejoblíbenějších produktech

Nejprodávanější sušící ručníky Purestar Duplex můžete nyní zakoupit nejen v šedé, limetkově zelené a růžové barvě, ale také ve zmíněné tyrkysové, kterou v Purestar nazvali Aqua. A to ve všech dostupných rozměrech. Ve stejné barvě je možné zakoupit také ručníky řady Superior a nejprodávanější mikrovláknovou utěrku Plush Buffing Towel nebo skvělého pracanta Speed-Up Multi Towel. 

Nové mycí houby a aplikátor

Pro nadcházející detailingovou sezónu si Purestar připravil i nové produkty na mytí auta. Konkrétně se jedná o mikrovláknovou mycí houbu Creamy Wash Pad, o které si troufneme tvrdit, že podobný produkt od jiného výrobce jen tak nenajdete. Houbá má extra dlouhá a hustá vlákna, která nasají hodně vody a tvoří na povrchu laku bohatou pěnu. Mytí je s touto houbu skutečně hračka a má navíc praktické poutko proti upadnutí. K dispozici je ve dvou zářivých barvách. Novou barvu dostala i nejprodávanější mikrovláknová houba Plush Wash Pad, konkrétně bílou. Mezi novinkami se objevil i povedený aplikátor, který využijete pro údržbu interiéru.

O značce Purestar

Jihokorejský výrobce Purestar patří ke světovým lídrům ve výrobě sušicích ručníků a mikrovláknových utěrek, které vyrábí i pro další populární značky. Sídlí v jihokorejském městě Bucheon, kde stojí i jejich vlastní továrna na výrobu mikrovláken. Produkty značky Purestar jsou charakteristické maximální možnou kvalitou mikrovláken poslední generace, nejmodernější technologií výroby a širokým sortimentem ručníků a utěrek nejrůznějších barev. V portfoliu Purestar však najdete nejen sušicí ručníky a mikrovláknové utěrky, ale také mikrovláknové rukavice, aplikátory a další pomůcky pro údržbu auta.

Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku