Můj účet

Nové tlumení Profidamp

Profidamp tlumení

Nové tlumení v naší nabídce - Profidamp Alubutyl. Tlumení, se kterým začínáme pracovat v tomto roce. Tlumení, které má vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Konečně tlumení, které dává smysl!

Začínáme Alubutylem

Profidamp bude mít v tomto roce na jaře i neoprenový materiál v různých velikostech. Jako první jsme naskladnili butylové tlumení Profidamp Alubutyl, které nabízíme v tloušťkách 1,2 mm, 1,8 mm a 2,3 mm. Profidamp Alubutyl 12 je vhodný jako varianta lehkého tlumení, kde je kladen důraz na váhu, ale zároveň zákazník požaduje slušné zpevnění plechu. Profidamp Alubutyl 18 je tlumení, které se prodává nejvíce, tzv. zlatá střední cesta, kde za dostupnou cenu dostanete špičkové tlumení. Tlumící materiál Profidamp Alubutyl 25 je vhodný pro důkladné zpevnění plechu nebo plastu.

Velikost plátu a výška butylu

Tlumení Profidamp Alubutyl se nabízí v ideálním rozměru pro montáž. Dlouho jsme zkoušeli při montáži různé tlumení a velikosti tlumení. Nakonec jsme se shodli, že ideální velikost plátu pro práci na autech je rozměr plátu 37,5 × 50 cm. Tlumení Profidamp Alubutyl má oproti jiným značkám hodně silnou hliníkovou vrstvu. Další velkou výhodou je možnost volby výšky butylu od 1,2 mm do 2,3 mm. Zákazník si může dle potřeby vybrat 3 různé výšky – podle náročnosti odhlučnění a tlumení vozidla.

Skladová zásoba a ceny

V současné době máme skladem tisíce plátů tlumení a na jaře obdržíme na sklad dalších několik tisíc plátů tlumení. Momentálně navíc tlumení Profidamp nabízíme za snížené, zavádějící ceny. Díky tomu tak patří jednoznačně k nejlepšímu tlumení v poměru cena/výkon.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku