Můj účet

Odhlučnění a pak skvělý zvuk

Stále větší procento lidí tráví více času v autě. Je tak logické, že si chtějí udělat prostředí vozu co nejpříjemnější. Nejde jen o pohodlné sedačky a příjemnou vůni z osvěžovače vzduchu, ale spousta lidí si chce v autě dopřát i parádní zvuk. Většinou nestačí pořídit si pořádné reproduktory, subwoofer či zesilovač, je potřeba auto odhlučnit. Významně tak snížíte hluk a vibrace. Tlumení a odhlučnění lze rozdělit do několika částí:
  • tlumení dveří
  • tlumení kufru a podlahy
  • odhlučnění motoru
  • tlumení kapoty a stropu
Pro odhlučnění jsou používány různé tlumící materiály. Velmi dobré zkušenosti máme s butylem s hliníkovou fólií, pěnovými materiály a speciálním akustickým molitanem. Špičkové tlumící materiály používáme od německé značky Gladen. Protože se v tomto oboru považujeme za profesionály, nabízíme nejen nejrůznější typy tlumících materiálů, ale také provádíme montáže spojené s odhlučněním vozidel. V případě, že si tlumící materiály nakoupíte u nás, auto vám odhlučníme za zvýhodněnou cenu.

Více o odhlučnění vozidel a koupi speciálního poukazu na odhlučnění se dozvíte v sobotu 25. října 2014 v 8:45 hodin na TV Prima. Do naší montážní dílny přijeli natáčet pracovníci z TV Prima, a uvidíte nás tak v nejoblíbenějším českém automobilovém pořadu Autosalon, Autosalon Extra. Hodně zajímavých informací se také dočtěte v našem článku "Jak vybrat a použít tlumení/odhlučnění". Při této příležitosti jsme pro vás zlevnili do konce měsíce listopadu 2014 ty nejúčinnější a nejprodávanější tlumící materiály.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku