Můj účet

Snadný výběr reproduktorů

Nové rozdělení sekce reproduktory do auta

V současné době pracujeme na několika změnách na funkčnosti a přehlednosti našeho e-shopu. Jako první zveřejňujeme zcela jiné, lepší rozřazení v kategorii reproduktory do auta. Dali jsme si za cíl udělat to tak, aby výběr byl maximálně jednoduchý, efektivní a přehledný, a proto jsme celou tuto sekci produkt po produktu rozřadili. Reproduktory si u nás můžete vybírat už ne podle toho o jaký druh se jedná (komponentní nebo koaxiální), ale podle rozměru. Většinou totiž každý zná rozměr, který hledá, a podle toho by to také mělo být rozdělené. Proto nyní můžete na našem e-shopu vyhledávat reproduktory o průměru 50 mm až po ovály 7 x 10". V každé rozměrové kategorii je to dále rozděleno na druh reproduktoru, jako je např. koaxiální nebo komponentní.

Logické filtry

Větší změnou prošly i filtry, podle kterých lze reproduktory při výběru třídit. Nechceme to překombinovat, a proto jsme nově zvolili 6 filtrů, podle kterých lze reproduktory nejčastěji vyhledat. Každý jednotlivý produkt jsme přetřídili a věříme, že stovky hodin, které jsme věnovali tomu, abychom tak zjednodušili vyhledávání, oceníte. I my tyto filtry někdy používáme při doporučování vhodných reproduktorů zákazníkovi a považujeme je za velmi užitečného pomocníka. Doporučujeme vám proto tyto filtry používat, usnadní vám to konečný výběr reproduktorů do auta a nebudete muset trávit tolik času hledáním a proklikáváním.

Reproduktory podle značky auta

Nově máme rozpracované stovky nových setů reproduktorů na konkrétní model vozu. Tyto reprosety se objeví na našem e-shopu v průběhu měsíce března a bude jich opravdu hodně. V tuto chvíli jednáme o novém dodavateli reproduktorů jedné známé světové značky, a pokud se nám podaří vyjednat oficiální distribuci pro Českou republiku, chceme tuto značku nově zahrnout do našich oblíbených reprosetů, které se hodně prodávají. Jakmile budeme mít potvrzené, že jsme se stali oficiálním dovozcem dané značky, s potešením vás o tom budeme informovat.

Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku