Můj účet

Převodník Hollywood HLC 4

High / Low převodník s Auto Sense, 4kanálový
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Převodník Hollywood HLC 4
Tip

Převodník Hollywood HLC 4

  • Převodník pro zapojení zesilovače do auta na autorádio, které nedisponuje RCA výstupy.
  • Určeno pro zapojení na reproduktorovou dvoulinku - výstup 2 x RCA.
  • Doporučujeme zapojení na zesilovač s výkonem do 4 x 50 W RMS.
  • Plynule nastavitelná citlivost.
  • Funkce Auto Sense, automatické sepnutí zesilovače.
Katalogové čísloHLC 4
ZnačkaHollywood
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Libor Večerka , 27.08.2018, 22:48
Zdravím,řeším vypínaní a zapínání zesilovače. Bohužel jsem vybral model bez autosense, protože jsem chtěl ovládat zapínání a vypínání zesilovače výstupem switch remote +12V z autorádia. Zjistil jsem ale, že tento výstup na orig rádiu se v podstatě nevypíná - rádio je v podstatě zapnuté stále, neboť na něm jsou ovládací prvky pro displej v palubní desce. Zesilovač je proto vlastně stále zapnutý a při vypnutém zvuku mi vadí slabý šum. Proto jsem hledal zařízení, které by na základě audio signálu vypínalo a zapínalo remote +12V - což by měl umět tento produkt.Mám jen dotaz, zda jde na tomto převodníku měnit citlivost pro zapnutí a vypnutí +12 remote a jaká je doba pro vypnutí +12 remote po ztrátě audio signálu nebo zda jde tato doba nastavit. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.08.2018 17:04
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zmíněný adaptér je pro tento účel vhodný a lze jej použít, bohužel citlivost ani doba odezvy nelze nastavit, je pevně dána. Adaptér spíná se signálem z autorádia, vypnutí záleží především na modelu vozu, respektive osazeného autorádia, vněkterých případech je to v řádu vteřin, u jiných v řádu několika minut.

Hodnocení

Celkové hodnocení
92 %
5 zákazníků hodnotilo
Jan Brožík
26. 6. 2023

Trochu zklamání jako pseudonymní 4kanálový Hig/Low převodník nesplnil mé očekávání funguje pouze jako rozšíření R/L vstupů není plně hodnotný 4 kanálový vstup i když výstupem se tak tváří je potřeba opravit popis na e-shopu nic méně kvalita Hig/Low převodníku je velmi dobrá. Převodník po zprovoznění bez rušivých složek zkreslení bez připomínek aktivace Remot pracuje během 2 vteřin až mě to štvalo v případě že používáte systém při telefonování je to docela sranda. Za mně jako pseudo 4 kanal 2x 🌟 za funkčnost 4x 🌟.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.