Můj účet

Hyundai i30 - instalace nových reproduktorů a subwooferu

Hyundai i30
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů, subwooferu a zesilovače
  • VozidloHyundai i30
  • Datum realizace18.03.2022
  • Časová náročnost10 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace24 121 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 24 121 Kč s DPH

Nové ozvučení do vozu Hyundai i30. Základní tovární reproduktory prakticky u všech vozidel nepotěší ucho milovníka hudby a proto obvykle přichází na řadu jejich výměna. V případě instalace nových reproduktorů na tovární autorádio je nezbytné volit reproduktory s vysokou citlivostí, aby si s nimi tovární autorádio se slabým zesilovačem poradilo. Když k tomu přidáte i sníženou impedanci na 3 Ohmy a velmi pokročilý zvuk, ideální reproduktory jsou na světě. Konkrétně se bavíme se o komponentech Hertz z modelové řady Mille Pro. Tyto reproduktory z druhé nejvyšší řady italského výrobce Hertz pro své kvality velmi rádi je instalujeme jak na tovární autorádia, tak i v případě externího zesilovače. V tomto případě jsme zvolili první možnost. Dveře jsme samozřejmě důkladně vytlumili antivibračními materiály SGM, což umožní zlepšení zvuku středobasového reproduktoru a zamezíme také nejrůznějším nežádoucím zvukům plastového obložení dveří. Pro větší podporu basové složky jsme do zavazadlového prostoru instalovali subwoofer Audison s velmi kompaktními rozměry. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz