Můj účet

Detailer Infinity Wax Rapid Detailer Blue (500 ml)

nejoblíbenější rychlý detailer, snadný lesk a ochrana, se skvělým odvodem vody z laku, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Detailer Infinity Wax Rapid Detailer Blue (500 ml)
-30 %
TipAktualizováno

Detailer Infinity Wax Rapid Detailer

Rapid Detailer je nejuniverzálnější a nejsnáze použitelný ochranný produkt v celém sortimentu Infinity Wax. Rapid Detailer zanechá na vašem vozidle výjimečně lesklý povrch karoserie, který je hladký na dotek, můžete se těšit z perfektního odvody vody a krátkodobé ochrany laku. Výsledky jsou ještě působivější, když si uvědomíte, že toho lze dosáhnout jednoduchým nastříkáním a sleštěním. Rapid Detailer je koncipován na makroemulzi modifikovaného siloxanu, která je kombinována se dvěma dalšími klíčovými složkami pro podporu roztírání a odstraňování produktu bez jakéhokoli zdlouhavého leštění, čímž vznikl jednoduchý, ale výkonný a hlavně příjemný produkt. Rapid Detailer také sdílí určitou organickou strukturu s přírodní karnaubou a jako takový je přímo kompatibilní topper pro téměř jakýkoli karnaubský vosk na trhu. Díky schopnosti nechat unavený a lehce zmatnělý lak vyniknout během několika sekund je tento rychlý detailer oblíbený po celém světě. Lze ho používat při velmi nízkých i velmi vysokých teplotách. Je bezpečný pro použití na sklo a všechny ostatní vnější povrchy karoserie. Někteří ho dokonce používají k rychlému nastříkání a opláchnutí na kola jako rychlou ochranu. Zatímco některé jiné rychlé detailery mohou být skvělé v jedné nebo dvou oblastech, Rapid Detailer drží velmi dobře ve všech třech oblastech. Trvanlivost 8 a více týdnů, výrazné zlepšení lesku, vynikající schopnost odpuzovat vodu. Rapid Detailer můžete použít jako rychleschnoucí pomůcku nastříkáním na mokré vozidlo a následným vysušením. Dále jako rychlý způsob, jak očistit vnější sklo a přidat mu krátkodobou ochranu, ale hlavně na suché vozidlo pro dosažení nejlepších možných výsledků. Jednou z jeho nejlepších vlastností je, že nevyžaduje zdlouhavé leštění, jakýkoli zbytek detaileru se jednoduše vypaří a zanechá pokaždé bezchybný povrch beze šmouh.

Hlavní vlastnosti

 • Vysoce univerzální a extrémně snadno použitelný rychlý detailer.
 • Jeden z nejúčinnějších na trhu a nejoblíbenějších u našich zákazníků.
 • Výdrží 8 a více týdnů.
 • Výrazným způsobem zvyšuje lesk karoserie.
 • Dokonale odpuzuje vodu.
 • Stačí nastříkat a setřít, snadnější už to být nemůže.
 • Možno aplikovat v zimě i v létě.
 • Různé možnosti použití, na mokré i suché auto.
 • Jsou 2 barevné varianty detaileru, ale liší se pouze a jen barvou, funkčnost mají stejnou.

Jak používat detailer Infinity Wax Rapid Detailer

 • Můžete aplikovat po každém mytí, ve stínu i na slunci.
 • Při aplikaci dbejte na kvalitní odvětrávání, nedoporučuje se aplikovat v uzavřené garáži.
 • Nastříkejte detailer na povrch a po pár sekundách rozleštěte kvalitní mikrovláknovou utěrkou, my doporučujeme použít utěrku Purestar Plush Edgeless Both Side Buffing Towel.
 • Pracujte po menších částech na karoserii a dělejte panel po panelu.
 • Neaplikujte nikdy na čelní sklo!
 • Rapid Detailer můžete aplikovat i na mokré auto po umytí, usnadníte si tak sušení karoserie a zároveň aplikujete ochranu.

O značce

Infinity Wax je high-tech autokosmetika ze Spojeného království, která se poprvé objevila v roce 2013. Koncept značky vymyslel zakladatel společnosti Michael Cipriani. Cipriani je vystudovaný chemik a srdcem i duší petrolhead, který všechny produkty Infinity Wax navrhuje, následně dlouhodobě testuje a až poté je pustí do výroby. Infinity Wax je v komunitě lidí okolo detailingu vysoce uznávanou a respektovanou značkou, jejichž produkty mají vysoký standard a maximální funkčnost. V roce 2024 proběhl redesign všech obalů na základně nejnovějších designových trendů.
Katalogové čísloICLRDS500B
ZnačkaInfinity Wax
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

4|Pavel , 01.06.2021, 21:02
Dobrý den, v popise se uvádí, že lze použít na skla \"Rapid Detailer je dokonce bezpečný i na skla (kromě čelního)\" a \"Neaplikujte nikdy na čelní sklo!\"- proč není možné použít i na čelní sklo, ale na ostatní skla ano? A dále bych se chtěl zeptat, zda je možné použít na aplikovanou nanokeramiku? Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.06.2021 10:01
Dobrý den Vážený zákazníku. Detailer může zanechat tenký film a na slunci bude přes okno hůže vidět. Osobně jsem tento detaier na okno zkoušel a bylo to OK. Ale raději použíjte čističe na okna k tomu určený.
3|Mike , 27.02.2021, 20:11
Dobrý den, v navodu \"Jak bezpecne umyt auto\" pisete auto vysusit uterkou Duplex a nasledne v dalsim kroku aplikovat tento detailer. Ovsem v popisu u tohoto detaileru pisete: \"Když je vaše auto po posledním oplachování čisté, ale stále mokré, nastříkejte na panel a sušte měkkou suchou mikrovláknovou utěrkou (Purestar), urychlíte tím schnutí. Jak tedy spravne detailer aplikovat? Dekuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.03.2021 09:11
Dobrý den Vážený zákazníku. Tento detailer lze použít jak za sucha, tak i za mokra. Osobně doporučuji aplikovat spíše na suchou karoserii. 
2|Mike , 27.02.2021, 18:37
Dobrý den, je pripravek pH neutralni? Jedna se mi to, zda lze pouzit na vosky s pridavkem keramiky. Diky.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.03.2021 09:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, určitě lze použít na nanesený vosk s keramikou.
1|Maro , 24.05.2020, 20:41
Dobrý den,Lze jej použít i jako zesílení již stávající vrstvy vosku (soft 99 fusso coat) , jako například u Carbon Collective Speciale? Který již používám.Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.05.2020 08:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze takto použít. Speciale má samozřejmě delší výdrž.

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
41 zákazníků hodnotilo
37×
Vladislav Vystavěl
26. 12. 2023

Perfektní přípravek. Snadná práce a výsledek super.

Jane
10. 10. 2023

Skvěle se s ním pracuje, příjemně voní a auto se leskne, víc, jako když jsem použila jin, konkurenční přípravek. Top!

Filip
10. 10. 2023

Top produkt!

Pavel Procházka
5. 8. 2023

Skvělá volba, Doporučuji :-D

Dalibor Válek
29. 6. 2023

Snadná aplikace. Ale nevím, zda je nutné kupovat tento výrobek. Neviděl jsem moc rozdíl (v lesku laku) po umytí šamponem a pak po následné aplikaci detaileru.

Jaromír Jaroš
3. 6. 2023

super výsledek

Aleš
8. 12. 2022

S tímto detailerem jsem velmi spokojený. Snadno se rozlešťuje, zvýšil lesk laku, předpokládám, že i posílil hydrofobní vrstvu již naneseného vosku Fusso Coat a v neposlední řadě velmi příjemně voní.

Jan Římovský
24. 10. 2020

Výdrž dobrá ale horší slestovani z auta

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.