Můj účet

Detailer Infinity Wax Rapid Detailer V4 Blue (500 ml)

nejoblíbenější detailer, hydrofobní vlastnosti, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Detailer Infinity Wax Rapid Detailer V4 Blue (500 ml)
Tip

Detailer Infinity Wax Rapid Detailer V4 Blue

V Infinity Wax nedají dopustit na svůj Rapid Detailer, který je už 5. rokem totálním bestsellerem v portfoliu značky, a to zcela oprávněně! Rapid Detailer byl stvořen pro co nejjednodušší práci, extrémní lesk a extrémní kluznost povrchu laku, jakou si jen dokážete představit. Rapid Detailer využívá 3 stupně RDS polymerové technologie, která kombinuje právě jednoduchost aplikace s úžasným výsledkem. Polymer zvyšující lesk, polymer povrchového napětí a hydrofobní polymer se dokonale doplňují a vytvářejí tak zcela unikátní produkt na trhu s autokosmetikou. Detailer zvyšuje lesk, chrání karoserii a vytváří na ní hydrofobní vrstvu. Díky jeho složení je lak po aplikaci hladký, odpuzuje vodu a vyjímečně se leskne. Rapid Detailer neobsahuje alkohol a detergenty. To zvyšuje bezpečnost používání detaileru. Když je vaše auto po posledním oplachování čisté, ale stále mokré, nastříkejte na panel a sušte měkkou suchou mikrovláknovou utěrkou, urychlíte tím schnutí. Rapid Detailer nabízí rychlou ochranu všem lakovaným povrchům, je vhodný také na wrap fólie. Rapid Detailer je dokonce bezpečný i na skla (kromě čelního!), která dokáže čistit beze šmouh a dodá jim navíc krátkodobou ochranu. Umí i perfektně lubrikovat při práci s clayem. Rapid Detailer je chytře zkombinovaný produkt s širokým využitím. Můžete ho dokonce použít i jako samotnou krátkodobou ochranu laku. Ta vydrží až 8 týdnů!

Jak používat detailer Infinity Wax Rapid Detailer V4 Blue

  • Můžete aplikovat po každém mytí, ve stínu i na slunci.
  • Při aplikaci dbejte na kvalitní odvětrávání, nedoporučuje se aplikovat v uzavřené garáži.
  • Při práci používejte vždy ochranné rukavice.
  • Nastříkejte detailer na povrch a po chvilce rozleštěte kvalitní mikrovláknovou utěrkou, my doporučujeme použít utěrku Purestar Plush Edgeless Both Side Buffing Towel.
  • Pracujte po menších částech karoserie a dělejte panel po panelu.
  • Neaplikujte nikdy na čelní sklo!
Katalogové číslo:RDS500B
ZnačkaInfinity Wax
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

4|Pavel , 01.06.2021, 21:02
Dobrý den, v popise se uvádí, že lze použít na skla \"Rapid Detailer je dokonce bezpečný i na skla (kromě čelního)\" a \"Neaplikujte nikdy na čelní sklo!\"- proč není možné použít i na čelní sklo, ale na ostatní skla ano? A dále bych se chtěl zeptat, zda je možné použít na aplikovanou nanokeramiku? Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.06.2021 10:01
Dobrý den Vážený zákazníku. Detailer může zanechat tenký film a na slunci bude přes okno hůže vidět. Osobně jsem tento detaier na okno zkoušel a bylo to OK. Ale raději použíjte čističe na okna k tomu určený.
3|Mike , 27.02.2021, 20:11
Dobrý den, v navodu \"Jak bezpecne umyt auto\" pisete auto vysusit uterkou Duplex a nasledne v dalsim kroku aplikovat tento detailer. Ovsem v popisu u tohoto detaileru pisete: \"Když je vaše auto po posledním oplachování čisté, ale stále mokré, nastříkejte na panel a sušte měkkou suchou mikrovláknovou utěrkou (Purestar), urychlíte tím schnutí. Jak tedy spravne detailer aplikovat? Dekuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 02.03.2021 09:11
Dobrý den Vážený zákazníku. Tento detailer lze použít jak za sucha, tak i za mokra. Osobně doporučuji aplikovat spíše na suchou karoserii. 
2|Mike , 27.02.2021, 18:37
Dobrý den, je pripravek pH neutralni? Jedna se mi to, zda lze pouzit na vosky s pridavkem keramiky. Diky.
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 02.03.2021 09:10
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, určitě lze použít na nanesený vosk s keramikou.
1|Maro , 24.05.2020, 20:41
Dobrý den,Lze jej použít i jako zesílení již stávající vrstvy vosku (soft 99 fusso coat) , jako například u Carbon Collective Speciale? Který již používám.Děkuji
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 25.05.2020 08:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze takto použít. Speciale má samozřejmě delší výdrž.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
22 zákazníků hodnotilo
18×
Aleš
8. 12. 2022

S tímto detailerem jsem velmi spokojený. Snadno se rozlešťuje, zvýšil lesk laku, předpokládám, že i posílil hydrofobní vrstvu již naneseného vosku Fusso Coat a v neposlední řadě velmi příjemně voní.

Jan Římovský
24. 10. 2020

Výdrž dobrá ale horší slestovani z auta

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.