Můj účet

Oživovač a keramická ochrana nelakovaných plastů Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer (473 ml)

tekutý hybridní keramický oživovač exteriérových plastů
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Oživovač a keramická ochrana nelakovaných plastů Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer (473 ml)
Novinka

Oživovač a keramická ochrana nelakovaných plastů Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer (473 ml)

Pokročilá keramická technologie SiO2 oživí nelakované plasty v exteriéru Vašeho vozu, a přitom dodá povrchu odolnou a trvanlivou keramickou ochranu, která odolá mytí, dešti a povětrnostním vlivům. Pokud Vás trápí vybledlé a zašedlé plasty na Vašem autě, pak je tento přípravek tím nejlepším řešením!  Oživte, ztmavte a ochraňte exteriérové plasty díky Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restoreru! Snadno, rychle, efektivně a dlouhodobě díky keramické technologii! Postupem času, vystavením slunečním paprskům, UV záření, změnám teplot a dalším vlivům okolního prostředí exteriérové plasty, lišty a gumová těsnění blednou, matní, ztrácejí svůj sytý vzhled a mohou začít puchřet. Jednoduše řečeno stárnou. Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer je skvělým řešením pro boj s těmito projevy stárnutí, kterých se každý milovník aut, ale i běžný uživatel chce zbavit. Tento tekutý krém, který se nanáší snadno pouze pomocí aplikátoru, oživí, ztmaví a dodá bohatý, sytý vzhled plastovým i gumovým částem vozu, například nelakovaným nárazníkům a lištám, gumovým těsněním oken, dveřním klikám nebo krytům zrcátek bez povrchového lakování. Krémová kozistence zajistí přesnou a precizní aplikaci, takže se nemusíte bát znečištění okolních povrchů. Pokud šedé a černé plasty a gumové části v exteriéru Vašeho vozu ztrácí svůj perfektní vzhled, Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer je dokáže oživit, dodá jim hluboký tmavý lesk a navrch dodá povrchu keramickou ochranu, která dosažené výsledky uzamkne na dlouhou dobu. A to i když auto myjete, nebo na něj prší.

Postup aplikace

 • Dobře protřepejte!
 • Aplikujte ve stínu, na čistý a chladný povrch.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků se ujistěte, že povrch, který chcete ošetřit, je zbaven nečistot, zbytků předchozích přípravků a vlhkosti.
 • V případě potřeby vyčistěte povrch pře aplikací Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restoreru pomocí vhodného čističe, např. G180224 Meguiar's Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner.
 • Malé množství přípravku o velikosti mince naneste na pěnový nebo mikrovláknový aplikátor.
 • Přípravek rovnoměrně vpracujte do ošetřovaného povrchu.
 • Nechte produkt zaschnout po dobu 5-10 minut. Čím déle necháte produkt působit, tím tmavšího výsledku dosáhnete.
 • Případné přebytečné množství produktu otřete z povrchu a okolních částí pomocí mikrovláknové utěrky.
 • Pro silně zoxidované a poškozené části může být třeba aplikaci 2-3x opakovat.

Tipy Meguiar's

 • Tento přípravek neobsahuje černidlo ani pigment. Díly, které byly v původním stavu šedé, ztmavnou a získají sytější odstín, avšak Meguiar's Hybrid Ceramic Trim Restorer není určen k jejich přebarvení do černa!
 • Díky absenci pigmentu se však nemusíte bát, že by při dešti nebo při mytí z plastů tekly proudy černé vody, která by vymývala pigment, jako tomu může být u  jiných výrobků, které jsou na principu pigmentu a nabarvení povrchu založeny.
Katalogové čísloG220316
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.