Můj účet

Mercedes A-Class - základní ozvučení s využitím DSP procesoru

Mercedes A-Class
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloMercedes A-Class
  • Datum realizace06.04.2023
  • Časová náročnost15 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace45 320 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 45 320 Kč s DPH

Ozvučení vozu Mercedes třídy A, které zahrnovalo výměnu předních továrních reproduktorů, instalaci zesilovače s DSP procesorem a nový audio systém jsme doplnili také o subwoofer. Součástí instalace bylo také měření frekvenční odezvy reproduktorů s následným nastavením zvuku v programu DSP procesoru. Přihlédnout jsme museli samozřejmě k finančnímu limitu zákazníka, kvůli kterému jsme zvolili pár kompromisů v čele s pasivním zapojením reproduktorů, z kvality komponentů a samotné instalace jsme však nikterak necouvli. I proto v této instalaci můžete vidět reproduktory Morel, analogový zesilovač Zapco s integrovaným DSP procesorem nebo kompaktní subwoofer Focal. Čili poměrně vytříbená společnost. Na závěr instalace přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní změřit všechny nedostatky a překážky ve zvuku v interiéru daného vozu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem instalace je velmi kvalitní zvuk přizpůsobený nejen posluchači, ale i tomuto konkrétnímu automobilu.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz