Můj účet

Škoda Octavia 3 - montáž reproduktorů a subwooferu

Škoda Octavia 3
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů, subwooferu a pětkanálového zesilovače
  • VozidloŠkoda Octavia 3
  • Datum realizace14.08.2020
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace45 388 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 45 388 Kč s DPH

Ozvučení vozu Škoda Octavia 3. generace. Do předních i zadních dveří jsme nainstalovali komponentní reproduktory italského výrobce Hertz nejvyšší řady Mille, které poskytují velmi kvalitní zvuk a zároveň vysoký výkon. O ten se stará 5kanálový zesilovač Audison, který dodává potřebné watty i pro subwoofer taktéž od značky Hertz. Tento subwoofer vyniká kromě kvalitního přednesu i možností instalace do ozvučnice s malým objemem. Toto řešení nezabírá žádné místo v kufru a výrazně zvýší dynamiku nového ozvučení. 

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz