Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Z důvodu chřipkové epidemie budou přijaté objednávky na eshopu vyřizovány se zpožděním 1-3 dnů. Tímto se velmi omlouváme za vzniklé zdržení a komplikace.

Subwoofer U-DIMENSION GLOW 8 BMW

Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Subwoofer U-DIMENSION GLOW 8 BMW
Katalogové číslo:GLOW 8 BMW
Značkau-Dimension
RMS výkonRMS výkon subwooferu je stálý výkon nepřetržitého používání subwooferu. Pokud se výkon na delší dobu překročí, může dojít k nevratnému poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 100 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkový výkon, který dokáže subwoofer zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se maximální výkon překročí, může dojít rychle k poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 200 Watt
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu subwooferu je velmi důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem, který na něj zapojujete. U subwooferů s dvojitou kmitací cívkou se doporučujeme řídit dle informací v poradně!

Příklad:
2 Ohmový subwoofer nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů. 4 Ohmový subwoofer lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Zapojení 4 Ohm subwooferu na zesilovač, který je stabilní do 4 Ohmů, také bez problémů. Nejběžnější impedance subwooferu jsou 4 Ohm.
4 Ohm
Průměr subwooferuPrůměr subwooferu je uváděn na šroubovací díry. Celkový vnější průmšr subwooferu je obvykle o 1-2 cm širší, dle rozměrové kategorie subwooferu. U 30-ti cm subwooferu je vnější průměr vč. ochranné gumy 31,8 cm a u 25-ti cm subwooferu je to 26,5 cm vč. ochranné gumy. 200 mm (8")
Montážní hloubka subwooferuMontážní hloubka subwooferu se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového nebo litého koše subwooferu. 50 mm
Ostatníspeciální subwoofer pro BMW řady 1, 3 a 5 s montážním místem pod sedačkou
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

2|Josef, 07.03.2015, 00:18
Dobrý den, který z nabízených 8" subwooferů byste doporučili jako náhradu za základní 165mm suby pod sedačkami bmw 3? Tyto U-DIMENSION, nebo napr. GLADEN HG-200BMW-4? Či jiné? Předpokládám, že u těch Gladenů jsou ceny uváděny za kus, tzn řada extreme by byla již 2x dražší, než tyto U-Dimensions? Díky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák -AHIFI.CZ, 08.03.2015 21:09
Dobrý den Vážený zákazníku, Gladen umí tyto OEM subwoofery dělat na výbornou, čili bych doporučil Gladen, který jsme již x-krát montovali a zákazníci byly spokojení. Model: http://www.ahifi.cz/subwoofer-gladen-hg-201bmw-3.html s 3 ohmovou impedancí.
1|raintran, 18.02.2015, 23:38
Dobrý den, cena je za pár nebo za kus?tady máte uvedeno za kus...jinde vidím za pár
Odpověď: Ing. Karel Šudák -AHIFI.CZ, 19.02.2015 10:46
Dobrý den Vážený zákazníku, cenu je za pár.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.