Můj účet

Pracovní světlo Unilite CRI-1900

pracovní světlo s možností přepínání barevné teploty, 1900 lumenů
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Pracovní světlo Unilite CRI-1900
-5 %

Pracovní světlo Unilite CRI-1900

Unilite CRI-1900 je vysoce výkonné CRI světlo, které má schopnost být napájeno ze sítě, nebo používat vestavěnou dobíjecí baterii, + nabízí 2 A power banku pro dobíjení jiných zařízení. Má výkon 1900 lumenů z 15,6 W COB LED diody při maximálním nastavení a má čtyři výstupní úrovně - eco, nízkou, střední a vysokou, ze kterých si můžete vybrat, a také výběr ze čtyř barevných teplot 2700 K, 3500 K, 4500 K a 6500 K. Index barevného podání (CRI) je měření schopnosti světelných zdrojů věrně odhalit skutečnou barvu objektu ve srovnání s přirozeným zdrojem světla, jako je sluneční světlo, a měří se mezi 0-100. CRI-1900 má vysokou hodnotu CRI 96+, což znamená, že kvalita světelného zdroje je extrémně dobrá a zobrazuje barvy v jejich skutečné podobě. Pomáhá také snižovat namáhání očí, které může nižší světlo CRI způsobit.

Světelný výkon a ovládání

Pracovní světlo CRI-1900 nabízí vynikající šíření a výkon světla, je vybaveno dvěma tlačítky na zadní straně, které ovládají všechna nastavení. Levé tlačítko je tlačítko zapnutí / vypnutí a ovládá výstup jasu při každém stisknutí cyklického přepínání mezi eko, nízkým, středním, vysokým a vypnutým. Pokud zůstane v jakémkoli režimu déle než 3 sekundy, dalším stisknutím se světlo vypne, místo aby se přeplo na další úroveň jasu. Pod tlačítkem jsou čtyři světla, každý s výstupem lumenu vedle nich, zelené světlo označuje, na kterém výstupu jste. Když je zapnuto, rozsvítí se indikátory úrovně napájení vedle tlačítka napájení, které ukazují zbývající energii, a skládají se ze čtyř světel představujících 25, 50, 75 a 100% výkon. Po zapnutí lze jas a teplotu barev změnit tak, aby vyhovovaly danému úkolu. Pravé tlačítko mění barevnou teplotu a má pod sebou čtyři světla, každé s barevnou teplotou vedle ní. Každé stisknutí tlačítka CCT je bude cyklicky procházet zeleným světlem, které ukazuje, na jaké barevné teplotě jste. Naposledy použitou teplotu barev si zapamatuje a v této teplotě barev se znovu zapne.

Baterie a nabíjení

Díky lithium-iontové dobíjecí baterii 7,4 V 5000 mAh má svítilna CRI-1900 výdrž až 1 hodinu a 30 minut při nejvyšším nastavení. Akumulátor lze snadno dobít zvednutím protiprachového krytu na zadní straně světla a zasunutím nabíjecího kabelu do nabíjecího portu na jednom konci a zasunutím druhého konce do síťové zásuvky. Přiložený síťový adaptér je dodáván se čtyřmi různými zásuvkami pro použití ve více zemích, jako jsou Spojené království, USA, Austrálie a EU. Svítidlo lze také nepřetržitě používat, když je připojeno k elektrické síti, a to i s plně nabitou baterií, což vám umožňuje šetřit energii baterie, pokud je při použití světla k dispozici přístup do elektrické zásuvky. Během nabíjení budou svítit čtyři indikátory nabíjení na zadní straně a zobrazovat průběh nabíjení, přičemž jedna kontrolka začne blikat, než začne svítit, a další kontrolka bliká, až nakonec všechny čtyři LED diody po přibližně 3 hodinách úplného nabití trvale svítí. Kromě funkce světla má CRI-1900 také funkci 2 A powerbanky a může nabíjet externí zařízení prostřednictvím standardního USB-A portu umístěného vedle nabíjecího portu na zadní straně. Chcete-li nabíjet externí zařízení, jednoduše zapojte konec USB-A kabelu požadovaného pro vaše zařízení do portu USB-A a zařízení by se mělo začít automaticky nabíjet.

Konstrukce a možnosti otáčení

Světlo CRI-1900 je vyrobeno ze super houževnatého nylonového polymeru s fluorescenčním žlutým středem. Na zadní části má stojan a lze jej vytáhnout a otočit v rozsahu 210°, aby bylo možné světlo naklonit jakýmkoliv směrem a zároveň funguje jako silný magnet a spona na karabinu. 180° otočná rukojeť umožňuje snadné přenášení, má otvor vyříznutý pro připevnění na stativ. Pokud světlo a zástrčky nepoužíváte, můžete je uložit do praktického nylonového kufříku, který se zapíná na zip a má rukojeť pro přenášení. Toto světlo je také kompatibilní s rozšiřitelnými stativy s jednou a dvěma hlavami, které lze zakoupit samostatně.

Klíčové vlastnosti světla Unilite CRI-1900

 • Nabíjecí baterie a napájení ze sítě.
 • Reflexní prvky pro lepší viditelnost.
 • Nastavitelná rukojeť s otvorem pro stativ.
 • Skládací magnetický stojan s karabinou.
 • Maximální provozní režim: 1900 lumenů; 1 hodina, 30 minut doba chodu; dosah paprsku 48 m.
 • Střední režim: 800 lumenů; 4 hodiny, 30 minut běhu; dosah paprsku 33 m.
 • Nízký režim: 425 lumenů; doba provozu 12 hodin; dosah paprsku 24 m.
 • Eco režim: 200 lumenů; doba provozu 26 hodin; dosah paprsku 15 m.
 • Výše uvedená doba chodu vychází z vestavěné dobíjecí baterie, doba chodu bude nepřetržitá, pokud použijete síťový napájecí kabel.
 • Světelný tok: až 1900 lumenů.
 • Teplota barev: 2700 K / 3500 K / 4500 K / 6500 K.
 • LED: 15,6 W COB LED.
 • Dosah paprsku: až 48 m.
 • Baterie: vestavěná lithium-iontová baterie 7,4 V 5 000 mAh nebo napájení ze sítě.
 • Doba nabíjení: 3 hodiny.
 • Rozměry: 188 x 164 x 78 mm.
 • Hmotnost: 750 g.
 • Životní prostředí: odolné vůči vodě a prachu podle standardu IP65.
 • Obsah balení: dobíjecí průmyslové světlo Unilite CRI-1900, UK napájecí kabel, 4x výměnné konektorové připojení, nylonové pouzdro na zip.
Katalogové číslo:CRI-1900
ZnačkaUnilite
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.