Můj účet

Zabezpečovací zařízení s GPS Genevo Pro

pevně zabudovatelná sada s novým OLED displejem a integrovanou radarovou anténou Genevo HD+
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zabezpečovací zařízení s GPS Genevo Pro
Poslední kusy

Zabezpečovací zařízení s GPS Genevo Pro

Jedná se o pevně zabudovatelnou sadu s novým odnímatelným displejem a integrovanou radarovou anténou Genevo HD+. Při vývoji byl kladen důraz zejména na nejlepší funkčnost, uživatelskou přívětivost a jednoduchost instalace. Zařízení se skládá z hlavní řídící jednotky, GPS antény, radarové antény, displeje a doku pro displej.

Radarový a Laserový modul v jednom balení!

Některé verze Genevo PRO nabízí možnost připojení laserového modulu. Ať už je to parkovací asistent Genevo FF a nebo AntiLaser Priority. Oba dva systémy se dají v zemích, kde je to povoleno, přepnout do stavu laserové rušičky a ovládat přímo v menu Geneva PRO.
POZOR! Možnost připojení laserového modulu je možná pouze při určitých konfiguracích Genevo PRO.

Dvě antény? Lepší výkon!

K Genevu PRO lze připojit a používat dvě radarové antény. Můžete například používat jednu anténu Genevo HD+ vertikálně pro nejlepší detekci radarů v ČR a druhou anténu HDM+ umístěnou horizontálně pro detekci na Slovenku používaných a ostatními detektory těžce detekovatelných MultaRadarů CD/CT. Případně lze nainstalovat jednu radarovou anténu dopředu a druhou dozadu pro nejlepší detekci z obou stran.

Nejpřesnější GPS Databáze

Tato GPS Databáze je bezkonkurenčně nejlepší na trhu, jelikož je spravována přímo námi a našimi partnery - profesionály v oboru. Obsahuje Stacionární radary, Úsekové radary i Kamery na červenou.

Aktualizace a nastavení doposud nebylo jednodušší

Genevo PRO se dá jednoduše aktualizovat a nastavovat pomocí jakéhokoliv USB Flash disku. Stačí pouze navštívit web www.GenevoUpdate.com, nastavit parametry a stáhnout soubor, který jednoduše nahrajete na USB Flash disk a poté vložíte do Genevo PRO. Samotný update a nastavení se již provedou samy.

Chcete rychle zdeaktivovat PRO? Stačí jednoduše odejmout displej

V ČR je používání zařízení Genevo PRO sice legální, v některých zemích však nikoliv, a proto má Genevo PRO odnímatelný displej. To znamená, že když budete chtít v jakékoliv situaci rychle zdeaktivovat zařízení, stačí displej sundat z doku a třeba strčit do kapsy. Od této chvíle bude zařízení kompletně nefunkční. Nikdo jiný, pouze vy ho můžete znovu aktivovat pomocí vašeho displeje. Pokud budete chtít odejmout nejen displej, ale celý dok, není to také problém. Jediné co vám zůstane je MicroUSB napáječ, kterým si například můžete dobít váš telefon.

Vlastníte Genevo HD+ s GPS+? Můžete provést upgrade

Pokud jste již hrdým vlastníkem Genevo HD+ s GPS+ a líbí se vám varianta PRO, můžete provést upgrade! Pokud hledáte a chcete opravdu nejlepší detektor pro celou Evropu, Genevo PRO je pro vás tou pravou volbou!

Hlavní výhody detektoru Genevo PRO:

 • Bezkonkurenční cena.
 • Možnost připojení laserového modulu.
 • Možnost připojení dvou radarových antén.
 • Odnímatelný displej.
 • Aktualizace přes USB Flash disk.
 • Nejjednodušší uživatelské menu.
 • Vynikající citlivost.
 • Vysoká odolnost vůči falešným poplachům.
 • Nejpřesnější celoevropská databáze radarů.
 • Možnost aktualizace firmware přes Internet.
 • Upravený pro specifické podmínky v ČR.
Katalogové číslo:GENEVO PRO
ZnačkaGenevo
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.