Můj účet

Reproduktory Alpine SPC-300A3

Ø 167 mm, prémiový zvukový systém pro Audi A3, S3, RS3
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Alpine SPC-300A3

Reproduktory Alpine SPC-300A3

Exkluzivně navrženo pro A3 Coupé, A3 Sportsback a A3 Kabriolet - toto Alpine vylepšení vám určitě zpříjemní cestu. Vysoko výkonný digitální 8kanálový zesilovač s DSP poskytuje výkon pro celý systém a je plně programovatelný pro jednotlivé modely A3.
Systém obsahuje kompletní dvoupásmový systém, který obsahuje středové a high-end výškové reproduktory, plus 120W subwoofer, který zapadá do originálního místa určeného výrobcem pro basový reproduktor. Originální zadní reproduktory jsou zapojeny do zesilovače pro vytvoření kompletního systému. Všechny požadované díly pro montáž, jako jsou kabely a vytlumení, jsou součástí balení. 
Užijte si vylepšenou dynamiku, silnější basový přednes a celkově lepší kvalitu zvuku pro Audi A3!
 • 2 pásmový komponentní přední systém.
 • 2 x 16,7 cm středobasové reproduktory (přední dveře).
 • 2 x 25 mm výškové reproduktory (přední dveře).
 • 1 x 16,7 cm subwoofer.
 • Použití původní kabeláže a konektorů.
 • Žádné dodatečné úpravy nejsou potřeba.
 • Personifikace nastavení pro každého řidiče.
 • Tlumící materiál.
 • Instalační manuál.
Katalogové číslo:SPC-300A3
ZnačkaAlpine
Odkazy:CZ oficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 167 mm
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 25 mm
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.