Můj účet

Audi A5 (B8) - montáž subwooferu a zesilovače s DSP procesorem

Audi A5
  • Druh instalacemontáž subwooferu a zesilovače s DSP procesorem
  • VozidloAudi A5
  • Datum realizace16.07.2020
  • Časová náročnost12 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace33 067 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 33 067 Kč s DPH
Montáž subwooferu a zesilovače s DSP procesorem do vozidla Audi A5. Tento vůz u nás již byl na montáži komponentních reproduktorů značky Eton, které byly zapojené na tovární autorádio. Majitel se rozhodl využít jejich potenciál na maximum, zapojit reproduktory na zesilovač a přidat subwoofer pro zvýraznění basové složky. Pro reproduktory jsme zvolili špičkový zesilovač s DSP procesorem Audison, který poskytne reproduktorům nejen dostatečný výkon, ale umožní i detailní nastavení zvuku pomocí softwaru DSP procesoru. Pro posílení basové složky jsme umístili do zavazadlového prostoru subwoofer téže značky, který zaujme svou kompaktní velikostí a zejména přesným a velmi kvalitním zvukem. Potřebný výkon pro subwoofer zajistí monoblok německého výrobce Gladen.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz