Můj účet

Audi A6 (C8) Avant - montáž nového ozvučení

Audi A6 Avant
  • Druh instalaceKompletní ozvučení - montáž reproduktorů, zesilovače a subwooferu
  • VozidloAudi A6 Avant
  • Datum realizace03.07.2020
  • Časová náročnost13 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace34 697 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 34 697 Kč s DPH

Ozvučení vozu Audi A6 Avant, který ve výbavě obsahoval pouze základní ozvučení. Kvalita zvuku bohužel neuspokojí ani méně náročného posluchače a proto bylo nutné celý systém vyměnit. Do předních dveří jsme zvolil komponentní reproduktory Hertz z nejvyšší řady Mille a do zadních dveří reproduktory téže značky modelové řady Cento. Všechny reproduktory jsme zapojili na poctivý pětkanálový zesilovač Audison SR 5, který disponuje nejen dostatečným výkonem, ale i velmi kvalitním zvukem. Stejný zesilovač dodává výkon malému 8" subwooferu, který jsme umístili do dvojité podlahy kufru. Tento subwoofer v malé uzavřené ozvučnici i přes své malé rozměry vyniká velmi kvalitním zvukem s přesnými a rychlými basy. Nové ozvučení disponuje nesrovnatelně kvalitnějším zvukem doplněným decentní basovou složkou a interiér tohoto krásného vozu zůstal samozřejmě v původní podobě.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz