Můj účet

Audison bit Nove DRC

9kanálový DSP procesor s dálkovým ovládáním v balení
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Audison bit Nove DRC

DSP procesor Audison bit Nove DRC

Bit Nove je technologie, která je plně zaměřená na potěšení z poslechu. Od roku 2007, v němž byl bit One poprvé představen. Společnost Audison nikdy nezastavila inovace segmentu digitálních procesorů. Bit Nove se zrodil z jedinečného know-how v oboru, což je perfektní nástroj pro rozšíření automobilového audio systému, který maximalizuje jeho zvukový potenciál.

Vstupní konektivita
Je vybaven 6 vstupy na vysoké úrovni (3 ÷ 20 V) a nízké (1,2 ÷ 8 V), bit Nove lze použít s jakýmkoli typem náhradního dílu a OEM zdroje. Pomocný vstup RCA (0,3 ÷ 5V) je ideální pro připojení vašeho smartphonu nebo tabletu k bitu Nove, poskytující nejvyšší možnou kvalitu. Pokročilý počítačový software shrnuje kanály patřící k téže přední straně a v několika málo jednoduchých krocích vyvažuje odezvu zdrojové frekvence originálního autorádia. Disponuje také dvěma optickými digitální vstupy s maximálním akceptovaným rozlišením 192 kHz / 24 bitů, aby se současně mohlo připojit bit DMI k bitovému systému Nove (s digitálním zvukem z autobusu MOST) a Hi-Res bit Play HD.

USS - simulátor univerzálních reproduktorů
Díky integraci technologie USS lze bit Nove připojit také k hlavním jednotkám, které obsahují obvod "detekce zátěže reproduktorů," který jinak ztlumí výstup zvukových signálů.

Výstupní konektivita
Bit Nove obsahuje devět výstupních kanálů na konektorech RCA, které poskytují velké množství aktivních multi-zesílených konfigurací, což zajišťuje instalačnímu programu celou řadu nastavení. Pro každý kanál poskytuje výkonný DSP: 10pólový parametrický ekvalizér umožňující optimální nastavení, 68 kroků kmitočtový přechod, filtry typu Butterworth nebo Linkwitz-Riley se strmostí od 6 do 24 dB / okt a možnosti nastavení časových korekcí.
Katalogové čísloBIT NOVE DRC
ZnačkaAudison
OdkazyOficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.