Můj účet

VW Passat - špičkové ozvučení s DSP procesorem

VW Passat B8
  • Druh instalaceKompletní ozvučení se špičkovými komponenty Morel a Audison
  • VozidloVW Passat B8
  • Datum realizace16.08.2021
  • Časová náročnost20 hodin (1 pracovní den pro 3 techniky)
  • Cena instalace93 831 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 93 831 Kč s DPH

Ozvučení vozidla VW Passat B8, které mělo ve výbavě pouze základní ozvučení. Pro majitele náročného na kvalitu zvuku je takový stav nedostačující a rozhodl se oslovit nás s požadavkem na velmi kvalitní ozvučení. Schválený rozpočet nám umožnil navrhnout sestavu s novými reproduktory, zesilovači s DSP procesorem i subwooferem pro podporu spodních kmitočtů. Volba padla na osvědčenou kombinaci reproduktorů izraelského věhlasného výrobce Morel a ostatních komponentů od italského Audisonu. Konkrétně jsme instalovali do předních dveří komponenty z třetí nejvyšší modelové řady Hybrid, které disponují úchvatným zvukem s přirozenými výškami a přesnými středobasy s nekonečným výkonem. Zadní dveře jsme osadili reproduktory z řady Virtus a záměrně jsme zvolili koaxiální reproduktory, aby zadní reproduktory nenarušovaly extrémní kvalitu výškových reproduktorů v přední části vozu. V dvojitém dně zavazadlového prostoru jsou nově umístěny dva čtyřkanálové zesilovače Audison a DSP procesor stejného výrobce. Jeden slouží pro aktivní zapojení předních reproduktorů a druhý pro zadní reproduktory a subwoofer. Samozřejmostí byla i kvalitní kabeláž a vytlumení dveří prémiovými antivibračními materiály Comfortmat z řady Dark, které vynikají vysokou účinností a přitom velmi nízkou hmotností, která zbytečně nezatěžuje dveře. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz