Můj účet

Převodník Audison C2O

převodník koax/analog na optiku
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Převodník Audison C2O

Převodník Audison C2O

Rozhraní C2O umí převést signály přicházející z koaxiálního digitálního vstupu a z analogového AUX-IN na optický digitální výstupní signál TOSLINK (až 24 bitů / 192 kHz). Konverze umožňuje integraci nových přenosných zařízení Hi-Res vybavených koaxiálním digitálním výstupem (75 Ω) a smartphonů s analogovým výstupem na 3,5 mm mini Jack  s procesory Audison s optickým digitálním vstupem kompatibilním s rozlišením signál odeslaný do C20. Díky své extrémní kompaktnosti může být C20 instalován ve skryté poloze na palubní desce, což výrazně snižuje délku kabeláže mezi přenosným přehrávačem a přijímacím zařízením, čímž ruší všechny problémy s propojením.

Klíčové funkce převodníku Audison C2O

  • Koaxiální digitální vstup je vybaven izolačním transformátorem, který zlepšuje rovnováhu mezi vysílačem a obvodem přijímače a snižuje hluk způsobený elektromagnetickým rušením EMI, které je zvláště zákeřné uvnitř prostoru pro cestující.
  • Vstup AUX-IN je vybaven předzesilovačem s nastavitelným ziskem 0,1 V ÷ 2 V pro optimální propojení s každým zařízením před tím, než je analogově-digitální převod proveden vysoce kvalitním převodníkem v rozlišení 24 bitů / 48 kHz.
  • Pro snadné použití v automobilech C2O nezávisle vybírá vstup s prioritou přiřazenou AUX-IN. Ve výchozím nastavení se C2O po 6 sekundách bez analogového signálu přesune na koaxiální digitální vstup. Interní přepínač umožňuje nastavit čas do 9 nebo 12 sekund.
Katalogové číslo:C2O
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.