Můj účet

Závěsná vůně Auto Finesse Aroma Air Fresheners (žvýkačka)

Originální Auto Finesse osvěžovač vzduchu k zavěšení v interiéru. Lahodná vůně ovocné žvýkačky dokáže okamžitě navodit příjemnou atmosféru. Závěsná vůně Auto Finesse nejen skvěle voní, ale také dobře vypadá. Na jedné straně s logem značky, na druhé pak retro portrét svůdné ženy.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.

Katalogové čísloAF26801
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
87 %
9 zákazníků hodnotilo
Jarda
7. 6. 2022

Za mě v pohodě v kombinaci s Car Scents-Bubblegum 🤣

Milan Fiala
19. 8. 2021

Nic moc.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 23.08.2021 09:37
Dobrý den Vážený zákazníku, mrzí nás pokud nejste s výběrem voňavky spokojený a proto doporučím, aby jste se při dalším výběru zboží na našich stránkách neváhal obrátit na naše technické oddělení emailem, telefonicky nebo přes FB , kde Vám velice rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. 
Tomaš Banovec
27. 5. 2021

Naprostá spokojenost

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.