Můj účet

Detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer (500 ml)

detailer s obsahem T1 karnaubského vosku, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer (500 ml)
Tip

Detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer

Auto Finesse Finale Quick Detailer je pokročilý, finální detailer obsahující příměs pravého T1 karnaubského vosku. Finale je víceúčelový detailer, který zásadním způsobem zvýrazňuje lesk. Umí odstranit i lehké znečištění, stopy po vodě a otisky prstů z laku, skla a chromu. Jeho složení je koncipováno na vodní bázi a obohacené o karnaubský vosk. Snadno se používá a pomáhá déle udržet čistý vzhled vozu. Díky svým skvělým hydrofobním vlastnostem je také skvělý pomocník ve fázi sušení vozidla. Detailer Finale obsahuje stejnou třídu T1 karnaubského vosku, kterou Auto Finesse používá ve zbytku svých řad tuhých karnaubských vosků. Toto vše z něj činí ideální rychlý detailer pro pravidelné použití tak, aby povrch působil stále "čerstvým" dojmem. Na rozdíl od většiny detailerů, Auto Finesse Finale nezanechává šmouhy nebo pruhy při použití v horkém, studeném nebo vlhkém počasí. Právě proto je Auto Finesse Finale tolik používaný po celém světě. Díky obsahu pravé karnauby sám o sobě poskytne ochranu laku po dobu minimálně jednoho měsíce. Auto Finesse Finale také disponuje skvělou lubricitní schopností. Je tak perfektní pro lokální lehké dočištění laku od nebezpečných nečistot, jako je ptačí trus apod. Je bezpečný pro stírání prachu a drobných nečistot. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Finale patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Obsahuje pravý T1 karnaubský vosk.
 • Zásadním způsobem zvýrazňuje lesk.
 • Ochrana laku až 30 dnů.
 • Skvělý pomocník při sušení karoserie.
 • Nezanechává šmouhy.

Možnosti aplikace detaileru Auto Finesse Finale Quick Detailer

Sušení auta

 • Po umytí vůz pečlivě opláchněte vysokotlakovým čističem.
 • Na mokrý lak nastříkněte detailer a ihned opět opláchněte vodou.
 • Vysušte pomocí kvalitního sušicího ručníku (např. Purestar Duplex Drying Towel Gray M).

Péče o suchý lak po umytí vozidla

 • Vůz pečlivě umyjte a vysušte.
 • Jemně nastříkejte detailer přímo na povrch karoserie nebo na čistou mikrovláknovou utěrku a vyleštěte krouživými pohyby do vysokého lesku.
 • Postupujte panel po panelu.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26329
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
59 zákazníků hodnotilo
54×
Bobo
2. 12. 2022

Sama chvala, ale zadny dokument o zhode, zlozenie, certifikat som nedohladal

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 05.12.2022 12:24
Dobrý den Vážený zákazníku, ohledně těchto informací se neváhejte obráti na kolegu Loula@ahifi.cz , který Vám tyto dokumenty dopošle do mailu . 
Jiří Andruščák
29. 7. 2022

krásný lesk laku po aplikaci

Pepa
25. 7. 2022

Nejlepší věc,doporučuji.

Polsonside
3. 10. 2021

Za mě úžasná věc. Stačí auto ručně umýt a pak doleštím tímto detailerem a je nádherně hladké a lesklé. Krásně s tím uděláte okna plasty i chromy. Dále používám k odstranění ptačího trusu a leštění kol. Auto se tolik nešpiní a velmi dlouho vydrží hluboký lesk a hladký lak. Jako na závěr jen, že jsem koupil rovnou 5l kanystr na pár let předem. Pecka pro rychlé vyleštění a krásně voní. Útěrka nejlepší jedině zde od Pure star.

Petr Vejmělek
8. 7. 2021

Není co dodat

Ověřený uživatel
24. 6. 2021

Výborný a účinný produkt.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.