Můj účet

Gelový odstraňovač koroze Bilt Hamber Deox-Gel 1 kg

netoxický gelový odstraňovač koroze, 1 kg
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Gelový odstraňovač koroze Bilt Hamber Deox-Gel 1 kg
Aktualizováno

Odstraňovač koroze Bilt Hamber Deox-Gel

Špičkový gel pro odstraňování rzi. Deox-Gel je viskózní odstraňovač rzi určený k odstraňování koroze na površích nebo předmětech, které jsou příliš velké, aby se ponořily do lázně s přípravkem Deox-C. Spolu s viskozitními a konzervačními látkami jsou účinné látky v Deox-Gelu neškodné, netoxické a biologicky odbouratelné. Gel je maximálně šetrný. Nemusíte nic škrábat ani drhnout. Ušetříte jak svůj čas, tak energii. Deox-Gel udělá skoro vše za vás!

Hlavní vlastnosti

 • Hustý gel, který ulpívá na svislých plochách.
 • Bezpečný pro použití.
 • Nevyžaduje neustálou pozornost.
 • Neškodný, netoxický a biologicky odbouratelný.
 • Neničí ani nedeformuje jemnou ocel.
 • Neškodný pro sklo, plasty, hliník a chrom.

Způsob použití odstraňovače rzi Bilt Hamber Deox-Gel

 • Naneste úměrné množství gelu na zrezivělý kov a štětcem gel rozetřete.
 • Nechte působit.
 • Po 12 hodinách působení vznikne vláčná krusta, kterou jen stačí setřít škrabkou a objeví se čistý, nezkorodovaný kov.
 • Následně doporučujeme povrch ošetřit antikorozní ochranou.

O značce

Bilt Hamber je anglická značka, která možná nemá emotivní marketing, ale nabízí produkty, které jsou jedinečné, mnohdy nejvyšší možné kvality v dané cenové kategorii. V nabídce této značky najdete nejprodávanější odstraňovač polétavé rzi - Bilt Hamber Korrosol a skvělý tuhý hybridní vosk Doubble Speed Wax, který má odolnost až jeden rok. Bilt Hamber se kromě špičkové autokosmetiky úzce specializuje na odstraňování koroze a na antikorozní ochranu podvozků vozidel. V této oblasti patří k absolutní světové špičce. Bilt Hamber Laboratories je jméno, které stojí za výzkumem, inovativní chemií a důkladným testováním jako způsob, jak vyrábět produkty s co nejlepším výkonem. Každý produkt je před uvedením do prodeje rozsáhle testován a porovnáván s konkurencí.
Katalogové čísloBH-0021
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber DEOX-GEL
Stáhnout

Komentáře k produktu

1|VN , 29.09.2022, 12:34
V anglickém popisu na fotkách zde, i na webu výrobce píší, že má přípravek smýt velkým množstvím vody a co nejdříve natřít, prosím doplnit i do českého popisu, aby nedocházelo k nežádoucím omylům
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.10.2022 15:37
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za upozornění, prověříme.

Hodnocení

Celkové hodnocení
93 %
11 zákazníků hodnotilo
Václav Nechuta
7. 11. 2021

Velmi doporučuji po aplikaci prekryt folii

VN
16. 10. 2021

Šetrnost ke kovu i barvě, Drží na svislých plochách, Netoxický, bezpečný, Potřebuje několik opakování, včetně oškrábání uvolněné rzi, a delší čas, ale rez dokáže sežrat komplet. Snadná neutralizace vodou nebo zásaditím roztokem (soda apod), předpokládám menší riziko zanechání kys. zbytků na kovu a tím rychlejšího opětovného zrezivění. Oštřovaný povrch je dobré zabalit do folie, odrezovač zůstane aktivní delší dobu než vyschne.O něco pomalejší než odrezovače s kyselinou. Kvůli velké vrstvě velká spotřeba. Nezanechává ochranou vrstvu jako fosforečné odrezovače (otázka, jestli ta vrstva nezpůsobuje pozdější rezavění). Ošetřený kov po oplachu snadno napadne blesková koroze, je dobré ho rychle osušit, nebo opláchnout alkoholem a natřít, či použít další přípravek Atom MacOdrezovač založený na nagelované kyselině citronové. Teploty pod 10°C reakci ještě zpomalí. Držte se návodu k použití. Použil jsem na odrezení všech dílů při renovaci Favorita, padly 2 láhve.

Miroslav Nevrkla
7. 9. 2019

Odrezovač, který skutečně funguje. Takřka neporovnatelný s odrezovači ve spreji. Používám ho jako \"finish\" po mechanickém odrstranění koroze. Výsledkem je krásně čistý kovový povrch. Jediná drobná nevýhoda je akorát aplikace - nunto dodržet výšku vrstvy a gelová forma.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.