Můj účet

BMW 3 (G21) - pokročilé ozvučení Morel

BMW 3 (G21)
  • Druh instalaceOzvučení s měřením zvuku a nastavení na DSP procesoru
  • VozidloBMW 3 (G21)
  • Datum realizace10.04.2023
  • Časová náročnost15 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace78 951 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 78 951 Kč s DPH
Nové ozvučení do vozu BMW 3. řady, konkrétně do krásného kombíku G21. K základnímu audiosystému od BMW se snad asi ani nemusíme vyjadřovat. Co je však důležitější - čím toto nepříliš povedené ozvučení nahradíme. Do vozidel značky BMW nabízíme hned 4 možnosti upgradu továrního audio systému. Tou první je nejoblíbenější upgrade od italského Audisonu následovaný pokročilejším ozvučením Morel ve variantě Performance. A právě tuto variantu ozvučení jsme společně s klientem zvolili do tohoto automobilu. Oproti konkurenčním OEM řešením nabízí Morel něco navíc a tím je samozřejmě výrazně kvalitnější zvuk, na který jsme u tohoto izraelského výrobce zvyklí. A to samozřejmě v požadované plug & play instalaci. Všechny reproduktory mají tedy stejný tvar, uchycení i konektory jako tovární BMW reproduktory a instalace tedy probíhá bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace. Vyměnili jsme reproduktory ve předních i zadních dveřích a samozřejmě také subwoofery pod sedačkami. Všechny zmíněné komponenty jsme zapojili na 6kanálový zesilovač Zapco, který v sobě ukrývá i integrovaný DSP procesor. Pro využití možnosti poslechu hudebních souborů ve vysokém rozlišení jsme zesilovač doplnili o Bluetooth modul Zapco. Ten umožní streamování hi-res souborů například z platformy Tidal. Na závěr instalace přichází měření zvuku profesionálním měřícím systémem JL Audio Max. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu automobilu.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz