Můj účet

Carbon Collective Exfoli-Block 2.0

revoluční systém vyměnitelných clayů
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Carbon Collective Exfoli-Block 2.0
TipAktualizováno

Carbon Collective Exfoli-Block 2.0

Exfoli-Block 2.0 je revoluční systém používání claye - je možné ho používat opakovaně, a to až 50krát. Exfoli-Block má vyměnitelné clay podložky s různými stupni tvrdosti. Patentovaný polymerový povrch čistící plochy je navržen tak, aby byl bezpečný i na těch nejjemnějších površích. Polymerová pěna s otevřenými buňkami absorbuje promývací roztok a uvolňuje ho postupně během procesu clayování. Tím se zabrání vyschnutí panelu a celý proces je tak výrazně bezpečnější. Velkou výhodou oproti klasickým clayům je mnohem lepší uchycení v dlani. Plastový držák padne dokonale do dlaně a práce je tak výrazně komfortnější než s obyčejnou clay kostkou, která se neustále v ruce tvaruje a může snadno spadnout na zem, čímž se clay stane už nepoužitelným. Tento clay systém je vybaven dvěma vyměnitelnými podložkami - střední a těžkou, které jsou součástí balení. Polymerové clay podložky se dají zakoupit jako náhradní díl, samostatně.

Střední:

Pro všeobecné použití - odstraní lehké povrchové nečistoty, smůlu ze stromu atd.

Těžká:

Pro silně znečištěné povrchy - odstraní dehet, vosky a sealanty (ne keramické povlaky). Ideální pro spodní části vozu, vnitřky kol atd. Používejte s opatrností!

Pokyny pro použití

  • Před použitím bloku je nutné auto důkladně umýt.
  • Exfoli-Block by měl být používán pouze na čistém a zvlhčeném povrchu laku.
  • Do kbelíku s vodou nalijte šampon (stejně jako při mytí auta), vyrobíte si tak roztok, ve kterém budete následně Exfoli namáčet.
  • Následně můžete mírným tlakem jezdit po karoserii a lak mechanicky dekontaminovat.
  • Exfoli-Blok po vyčištění panelu vraťte do mycího roztoku a povrch claye ručně opláchněte.
  • Dokud není povrch laku dokonale hladký, procesy opakujte.
  • Po dokončení systém Exfoli opláchněte vodou a nechte přirozeně vyschnout.

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-111
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
10 zákazníků hodnotilo
10×
Věra Kopecká
7. 2. 2021

Funguje skvěle

Milan Sýkora
2. 11. 2020

Velmi dobře se drží a práce s tím jde lépe než s klasickým clay.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.