Můj účet

Tekuté stěrače Carbon Collective Platinum Glass Coating (30 ml)

tekuté stěrače s obsahem SiO2, fungují od 50 km/h, 30 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Tekuté stěrače Carbon Collective Platinum Glass Coating (30 ml)
Tip

Tekuté stěrače Carbon Collective Platinum Glass Coating

Tyto tekuté stěrače byly vyrobeny stejnou technologií jako úspěšná ochrana laku od Carbon Collective Platinum Wheels a Platinum Paint s použitím silných chemických vazeb a aktivního obsahu SiO2, který přidává pevnost. Platinum Glass Coating se tak stává novou funkční vrstvou na povrchu skla. Po aplikaci dochází k výraznému snížení používaní stěračů samotných, protože super hydrofobní vlastnosti Platinum Glass Coating začínají při rychlostech již od 50 km/h, zvyšují viditelnost a umožňují tak bezpečnější jízdní zážitek. Minimální trvanlivost Platinum Glass Coating je 6 až 8 měsíců na předním okně, reálná odolnost v našich podmínkách obvykle přesáhne jeden rok. Na bočních oknech je udáváná odolnost po dobu až dvou let. Doporučujeme aplikovat 2 vrstvy na přední okno, 1 vrstvu na boční okna, případně na zadní okno.

Hlavní vlastnosti

 • Výdrž minimálně 6 až 8 měsíců, při správném použití i výrazně déle.
 • Objem 30 ml vystačí na všechna skla u dvou aut.
 • Inovovaná lahvička je skleněná, má dvojitý uzávěr.
 • Doba tvrdnutí je pouze 20 minut.
 • Nové balení s pokyny pro aplikaci.
 • Jeden mikrovláknový aplikátor (75 mm) je součástí balení.

Jak používat

 • Nepracujte na přímých slunečních paprscích.
 • Doporučujeme používat chemicky odolné rukavice.
 • Pracujte v dobře větraném prostoru nebo použijte respirátor, pokud provádíte aplikaci v uzavřené garáži.
 • Skla důkladně vyčistěte a odmastěte přípravkem Carbon Collective Panel Prep, případně vaším oblíbeným čističem (IPA apod.). 
 • Nakapejte přípravek na přiložený aplikátor a následně nanášejte na sklo.
 • Můžete použít i aplikační blok s malou utěrkou Carbon Collective Application Kit.
 • Aplikujte vždy křížovými pohyby, nahoru a dolů, doleva a doprava.
 • Čelní okno dělejte na 1/2, časově vám to vyjde lépe.
 • Po aplikaci nechejte 1 a ž 3 minuty zaschnout a rozleštěte mikrovláknovou utěrkou, doporučujeme například Purestar Speed Polish Multi Towel Gray.
 • Nejdříve po 60 minutách doporučujeme na sklo aplikovat druhou vrstvu.
 • V našem článku "jak aplikovat tekuté stěrače" se dozvíte jak při práci postupovat. 

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-001
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

7|honza , 04.08.2023, 14:56
Dobry den, nemam rad, kdyz mam na okne prilepeny zabity hmyz. Okno je pak upatlane od takoveho poletaveho hmyzu. Kdyz aplikuji tyto sterace, jak to pak vypada s tim hmyzem? Mate zkusenosti napr ze se okno tolik nespini, kdyz je tam aplikovan tekuty sterac? Dekuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 08.08.2023 12:25
Dobrý den Vážený zákazníku. Tekuté stěrače pomáhají i k lepšímu čištění čelního okna a neulpívají na něm tolik nečistoty. 
6|Jakub , 13.07.2023, 12:23
Dobrý den, mě bych dotaz, jak se chová po aplikaci tekutých stěračů dešťový senzor? Očekával bych např: v nízkých rychlostech, kdy odvod vody nefunguje, bude senzor fungovat stejně, a stěrače budou cyklovat, ve vysokých rychlostech prostě budou stěrače stát (nebo se jen občas projedou), protože na skle voda prostě nebude. Že senzor bude vycházet z toho, kolik kapek nad ním je, že tedy vlastně tekuté stěrače pro senzor způsobí „menší déšť”, nebo žádný déšť. A naopak, když na dálnici třeba dostanu velkou sprchu od náklaďáku, že se stěrače krátkodobě spustí. Proti tomuto očekávání jsem ale četl, že prý se senzor stává nepoužitelný s tekutými stěrači. Jezdím často městem, můj vůz nemá mimo automatiku manuální nastavení cyklování, takže je to pro mě dost podstatné. Výhody tekutých stěračů mě ale lákají - menší ulpívání nečistot na skle, méně problémů s námrazou v zimě a na okreskách a dálnicích samotná funkce tekutých stěračů. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 13.07.2023 14:33
Dobrý den Vážený zákazníku, v tomto případě je to hodně individuální jelikož každá značka vozidel má senozry jinak citlivé, všeobecně se dá však říct, že tekuté stěrače nějak zásadně neovlivní funkci automatických stěračů pouze se v některých případech sníží automatický cyklus např. o jeden stupeň což je zapříčiněno lepším odvodem vody. V každém případě máte však lepší výhled a proto Vám právě tento typ tekutých stěračů mohu jen doporučit. 
5|V , 11.08.2022, 07:52
Dobrý den. Dokáže zacelit i drobné škrábance? Většinou viditelné v noci při pronikání světla do skla? Takové vlásečnicové rýhy? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.08.2022 16:45
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že samotná keramika tohle nezvládne, ale zvládnout by to mohl přípravek CeriGlass, který je k tomu přímo určený a navíc bude vhodný jako první krok, před aplikací tekutých stěračů.
4|Tomáš , 22.07.2020, 20:56
Mám stejnou zkušenost jako Martin a Josef - při mírném dešti poskakují stěrače. Před aplikací nic. Voda odtéka od 70 km/hod, ale jen při opravdu velkém dešti.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2020 14:04
Dobrý den Vážený zákazníku, prozatím se nám nepodařilo vysledovat proč se tak u některých vozů děje. Začátek, kdy kapky vody začnou z okna samovolně odtékat, je také otázka sklonu okna. 50 km/h je orientační údaj. Nedá se tohle nikdy bohužel přesně určit, ani zaručit. Poskakování stěračů je nepříjemná věc a někdy se to může stát, ale to je napříč všemi značkami tekutých stěračů. Někdy pomůže okno několik dnů po aplikaci lehce odmastit. S příchodem novější verze tekutých stěračů v novém balení tento problém už nepozorujeme.
3|Josef , 06.05.2020, 21:23
Zdravím, mám stejnou zkušenost jak píše Martin. Po aplikaci na čelní sklo stěrače při cestě dolů hrozně poskakují a \"zadrhávají\" se. Před aplikací nic takového nedělaly. Na pár setření pomůže ostříknout ostřikovačema ale po chvíli se zase zasekávají. Vozidlo Škoda Superb III Combi s najetými 5500km.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2020 14:06
Dobrý den Vážený zákazníku, mám tyto tekuté stěrače i na svém voze a podobný problém jsem nezaznamenal. Stejně tak několik mých kolegů. Každopádně nejste jediný, kdo tento problém zmiňuje, ale to je situace napříč všemi značkami. Každopádně inovované tekuté stěrače v novém obalu by tohle už dělat neměli.
2|Aleš , 06.12.2019, 15:39
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jako moc se tento přípravek kamarádí s aktivní pěnou z bezkontaktních myček. Popřípadě jak se zkrátí jeho životnost resp. účinnostDěkuji za odpověď a pěkný den.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2020 14:08
Dobrý den Vážený zákazníku, aktivní pěna by neměla být problémem, Carbon Collective Platinum Glass Coating má vysokou chemickou odolnost, ale při časté návštěvě bezkontaktní myčky životnost tekutých stěračů snižujete, ale je otázka co je lepší. Jestli čisté auto a jednou za čas obnovit tekuté stěrače, nebo špinavé auto či v nejlepším případě ruční mytí.
1|Martin , 13.11.2019, 14:25
Dobrý den, zakoupil jsem tyto tekuté stěrače a pár dní po aplikaci mi klasické stěrače na autě při menším či prudkém dešti po skle cestou dolů poskakují. V servise mi řekli, že je to tekutými stěrači, nikoliv stěrači které mám na autě. Jak by se to dalo řešit ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2020 14:09
Dobrý den Vážený zákazníku, nová verze tekutých stěračů na tento "neduh" již netrpí. Nová verze má jiný obal, právě ten, který máme ve fotogalerii (modernější verze).

Hodnocení

Celkové hodnocení
95 %
84 zákazníků hodnotilo
65×
17×
Marek Michalec
12. 1. 2023

Dobré tekuté stěrače, uvidíme co životnost. Akorát mi poskakují stěrače po aplikaci když se vracejí, i když by to už novější verze prý neměla dělat tak tento problém očividně přetrval.

Dominik Houček
16. 4. 2022

Perfektní, funguje jak má.

Ověřený uživatel
29. 3. 2022

Doporučuji každému, funguje fantasticky.Lahvička mi vyšla na všechna okna velkého kombi a ještě bych to jednou zvládl.

Miroslav Kusenda
25. 11. 2021

Funguje jak má, jen je opravdu potřeba důkladně připravit podklad. Postačí ruční rozleštění a dvakrát odmastit. Výdrž zatím nemohu hodnotit, mám aplikováno krátce.

Pepa
31. 5. 2021

Někdy stěrače bohužel stále skáčou.

Ověřený uživatel
16. 11. 2020

Účinek na dálnici neskutečný, opravdu odvádí vodu perfektně.Nicméně zdá se mi, že se zvyšuje minimální rychlost, od které to začíná fungovat, což je asi způsobeno používáním stěračů v malé rychlosti. Snažím se je používat co nejméně a ostřik se snažím vynechávat úplně. Ze začátku kapky začaly mizet cca od těch 60, teď už spíš mezi 70-80. Každopádně to může být i špatnou aplikací z mé strany, takže uvidíme, až budu nanášet příště, třeba zvednu hodnocení na 5 hvězd. Za velkou výhodu výrobku ale považuji, že skoro neubývá, nanesl jsem na přední okno ve dvou vrstvách a skoro to vypadá, jak kdyby z lahvičky nic nezmizelo.

Luboš Máša
6. 11. 2020

Funguje dobře, stejně jako Turtle Wax CLEARVUE, které používám už pár let.Za tu cenu bych ale čekal o mnoho lepší účinek. Turtle Wax CLEARVUE senechá koupit za méně než třetinovou cenu s obsahem 300ml.

Petr Bílek
5. 11. 2020

Sice jsem to dělal na 2x, ale funguje perfektně při dodržení návodu.

MARTY DETAILING GRARAGE
28. 10. 2020

Super tekuté stěrače, opravdu fungují oproti jiným.

Michal Pražák
26. 10. 2020

Funguje, ale čekal bych asi o něco lepší efekt za ty peníze

Peter Lipowski
14. 10. 2020

Velka parada, od 70km/h stierace fakt netreba

Filip Sojka
4. 9. 2020

S tímto modelem tekutých stěračů přichází úplně jiný svět... Aplikace, funkčnost, poměr cena/ výkon... No prostě bomba ! Použil jsem aplikační kostku a hadřík aplikační a na voze BMW M5 ve 2 vrstvách jsem spotřeboval asi pouze 1/3.

Jan KOLACEK
1. 9. 2020

Top

Michal Čermák
9. 8. 2020

přestal jsem používat obyčejné stěrače :)

Petr B.
29. 6. 2020

Velka spokojenost. Po aplikaci \"bohuzel\" zaclo hned prset ale aspon jsem to otestoval a vysledek perfektni. Opravdu doporucuji

Ověřený uživatel
28. 5. 2020

Po jednom měsíci plní funkci stejně jako na začátku.Rozpláclý hmyz zanechává na čelním skle mnohem menší stopy a zbytky se po navlhčení a setření stěrkou na okna stírají naprosto perfektně a snadno.Velmi nízká spotřeba, ošetřena komplet skla na dvou autech a ještě mi zbylo alespoň na jedno.

Luboš Máša
1. 5. 2020

Mělo by to být super. Zatím jen naneseno na auto v garáži.

Ivana Voříšková
14. 12. 2019

Aplikace před týdnem. Zatím funguje perfektně

Josef Kukuczka
28. 10. 2019

zatím perfektní i po měsíci funguje

Jan Vysoglad
16. 8. 2019

Parada! Ze začátku první setření bylo tak dokonalé, že při vrácení stěrače poskakovali, ale jen první deštivý den.

Trysisas
14. 8. 2019

Měsic na skle, auto zaprašené a na sklech skoro nic, špina jde videt jen zblizka. Mam to na dodavce a stěrče od cca 60km/h ani nepotrebuju. Na VW T6 mam všude skla a vyjde to jen tak-tak na zadni sklo jsem ždimal i posledni kapku a predni okno je 2x. Doporučuju nepouživat original aplikator, ale kostku a ap. hadřík. Zda se mi že priloženy aplikator to dost nasava do sebe.

Ověřený uživatel
13. 7. 2019

nanesl jsem podle návodu, výdrž a účinek se teprve ukáže

David Pospíšil
14. 2. 2019

Za mě naprostá pecka! Jakmile rychlost překročí 60 km/h tak jsem ještě neměl potřebu zapínat stěrače. Opravdu super věc, kde si říkám, jaktože jsem na to přišel až teď. I mytí oken je výrazně snažší.

Pavel Florián
17. 12. 2018

Skvělý sealant srovnatelny DODO JUICE. Uvidíme zda bude mít stejnou výdrž.

Ladislav Pícha
22. 7. 2018

doporučuji aplikovat přes hadřík a kostku Carbon Collective a né přiloženým aplikátorem, je to pohodlnější a příjde mi že i spotřeba přípravku je menší...

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás také zajímat

Dodo Juice Supernatural Glass Polish (250 ml)Leštěnka na okna Dodo Juice Supernatural Glass Polish (250 ml)Rychlý náhled (17 hodnocení)leštěnka na okna, 250 ml479 KčSklademPurestar Speed Polish Multi Towel Gray 40 x 60 cmMikrovláknová utěrka Purestar Speed Polish Multi Towel Gray 40 x 60 cm-30 %TipRychlý náhled (17 hodnocení)univerzální mikrovláknová utěrka, 40 x 60 cm, gramáž 320 gsm, šedá barva90 Kč129 KčSklademPurestar Speed Polish Multi Towel GrayMikrovláknová utěrka Purestar Speed Polish Multi Towel Gray-30 %TipRychlý náhled (66 hodnocení)univerzální mikrovláknová utěrka, 42 x 35 cm, gramáž 320 gsm, šedá barva55 Kč79 KčSklademNitrilová rukavice Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavice Brela Pro Care - MTipRychlý náhled (4 hodnocení)chemicky odolná rukavice, velikost M, barva černá, cena za 1 kus5 KčSklademNitrilová rukavice Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavice Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRychlý náhled (4 hodnocení)chemicky odolná rukavice s gripy, velikost M, barva černá, cena za 1 kus10 KčSklademPurestar High Density Glass Towel GrayMikrovláknová utěrka na skla Purestar High Density Glass Towel Gray-30 %TipRychlý náhled (91 hodnocení)mikrovláknová utěrka na skla, 40 x 50 cm, gramáž 260 gsm, šedá barva83 Kč119 KčSklademCarbon Collective Clarity Twisted - Dual Microfibre ClothUtěrka na okna Carbon Collective Clarity Twisted - Dual Microfibre ClothRychlý náhled (41 hodnocení)dvojitá utěrka na okna a interiérové plasty, gramáž 450 gsm, 45 x 35 cm189 KčSklademPurestar Plush Buffing TowelMikrovláknová utěrka Purestar Plush Buffing Towel-30 %TipRychlý náhled (210 hodnocení)špičková mikrovláknová utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 580 gsm, šedá barva125 Kč179 KčSklademSada pro aplikaci tekutých stěračů Carbon CollectiveSada pro aplikaci tekutých stěračů Carbon Collective-27 %Rychlý náhled (13 hodnocení)sada pro aplikaci tekutých stěračů na skla 1.399 Kč1.906 KčSklademCarbon Collective Application KitAplikační set na keramický povlak Carbon Collective Application KitTipRychlý náhled (36 hodnocení)aplikační blok s aplikačním hadříkem 10 x 10 cm (balení 5 ks)199 KčSklademCarPro Cquartz ApplicatorAplikační blok CarPro Cquartz ApplicatorRychlý náhled (5 hodnocení)aplikátor s nízkou nasákavostí, 40 x 90 x 23 mm 59 KčSklademCarbon Collective Panel Prep Surface Cleanser (500 ml)Čistič laku Carbon Collective Panel Prep Surface Cleanser (500 ml)TipRychlý náhled (27 hodnocení)čistič a odmašťovač laku před aplikací vosku nebo keramického povlaku a čistič oken, 500 ml519 KčSkladem
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.