Můj účet

Prací prostředek Carbon Collective Restore Microfibre Wash (1 l)

prémiový prací prostředek na mikrovlákno, 1 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Prací prostředek Carbon Collective Restore Microfibre Wash (1 l)
Novinka

Prací prostředek Carbon Collective Restore Microfibre Wash

Restore Microfibre Wash je přípravek určený k hloubkovému praní mikrovláknových utěrek a ručníků a jejich obnovu do původního stavu. Odstraňuje staré detailery, sealanty, vosky, zbytky past a znečištění z mikrovlákna. V Carbon Collective jsou hrdí na to, že mohou nabídnout produkt, který byl schválen u KLiN Korea, což je důkazem jeho kvality a účinnosti. Po roce rozsáhlého vývoje a přísného testování hrdě přichází v roce 2024 Restore Microfibre Wash, jediný čisticí prostředek na mikrovlákna s oficiálním schválením od nezávislého výrobce. Na rozdíl od jiných možností dostupných na trhu, Restore Microfibre Wash řeší problém postupného zhoršování výkonu mikrovlákna, který se projeví během dlouhodobého používání mikrovláken. Aby v Carbon Collective zjistili oblast pro zlepšení, zkoumali a studovali mikrovláknové ručníky, utěrky i prací prostředky, aby tak mohl vzniknout nejlepší konečný produkt - Restore, prací prostředek na mikrovlákno. Při dodržování pokynů na praní, zůstane vaše mikrovlákno měkké, jako v den, kdy jste jej poprvé vybalili. I když nelze zohlednit všechny možné faktory, které mohou kvalitu tkaniny během používání ovlivnit, Restore poskytuje spolehlivé řešení pro ty, kteří pečlivě pečují o své ručníky. Restore vyniká tím, že neobsahuje barviva, přidáním vůně dodává svěžest. Neodstraní zatvrdlé zbytky keramického povlaku (ručníky se zbytky keramického povlaku je třeba před praním oddělit). Neperte mikrovlákna nebo ručníky, které přišly do kontaktu s intenzivním čističem SHIFT. Zabraňte kontaktu s kůží nebo očima. Uchovávejte mimo dosah dětí! 

Hlavní vlastnosti

 • Prémiový prací prostředek na praní veškerého mikrovlákna.
 • Dodá svěžest.
 • Lze použít i při praní v ruce.
 • Objem 5 l.

Namáčení/ruční praní

 • Přidejte 50 ml do misky s teplou vodou.
 • Každých pár minut namočené ručníky nebo utěrky otočte.
 • Nechejte namočené několik hodin a poté ručně vyperte.
 • Nakonec vymáchejte v čisté vodě, dokud nebude voda čistá, bez pěny.

Praní v pračce

 • Vždy perte při 40 °C.
 • Pokud možno rozdělte ručníky podle typu a barvy.
 • Pro malé množství (nebo lehce znečištěné utěrky) přidejte 50 ml do pracího bubnu pračky.
 • Pro větší množství (nebo silně znečištěné utěrky) přidejte ještě 50 ml do přihrádky pro předpírku a 50 ml do přihrádky na praní (nebo 100 ml do hlavní přihrádky).

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing jako jsoiu keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale byli zklamáni nabídkou produktů a tak začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby  každý produkt měl kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" - vyrobeny detailery, pro detailery. Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Nevidají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Všechny produkty procházejí před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby zajistili nejlepší složení, výkon a nejlepší životnost, kterou můžou nabídnout.
Katalogové čísloCC-246
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.