Můj účet

Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

saténový lesk a ochrana pneumatik, výdrž 3 až 4 týdny, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)
TipAktualizováno

Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

Na rozdíl od jiných produktů na trhu, vytváří nové revoluční složení Sateen 2.0 odolný povlak, který se přilepí a zároveň ztvrdne na povrchu pneumatiky tak, aby byl za pár minut suchý na dotek. Sateen 2.0 netrpí na následné zašpinění karoserie, tzv. černé mastné tečky za kolem. Antistatické vlastnosti Sateenu 2.0 dokonale odpuzují prach, špínu a vodu a stávají se novou aktivní vrstvou na povrchu pneumatiky. Sateen 2.0 je na vodní bázi, poskytuje dlouhotrvající UV ochrannou vrstvu na pneumatikách a gumě, která trvá týdny, ne dny! Po nanesení jedné vrstvy zůstane povrch pneumatiky krásně saténový a stane se odolným vůči vodě, oleji a nečistotám. Rozvrstvení dalších vrstev zvyšuje úroveň lesku. Pro dlouhodobý mokrý vzhled naneste 2 až 3 vrstvy, po 15 minutách.Vlastnosti přípravku Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

  • Dlouhotrvající ochrana po dobu 3 až 4 týdnů.
  • Pneumatiky jsou po aplikaci saténově lesklé.
  • Odpuzují vodu, oleje i nečistoty.
  • Ochrana proti UV záření a vyblednutí.
  • Není mastný a lepkavý.
  • Pěnový aplikátor není součástí balení.
  • Lze vrstvit - získáte tím lesklý finiš.Aplikace, spotřeba a srovnání s konkurencí

Před nanesením přípravku pneumatiky umyjte - ideálně čističem na pneumatiky nebo APC čističem, za použití wapky. Následně aplikujte velmi malé množství pomocí pěnového aplikátoru na boční část pneumatik a rozetřete. Stačí nanést opravdu minimální množství a důkladně rozetřít. Spotřeba je velmi nízká, na čtyři nízkoprofilové 19palcové pneumatiky jsme spotřebovali cca 10 ml, přípravek vám tedy vydrží na cca 20 až 30 aplikací, ale záleží samozřejmě na typu pneumatiky. Pokud aplikujete 2 až 3 vrstvy, výsledný efekt bude více lesklý (vrstvy aplikujte vždy po 15 minutách). Po aplikaci Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 mají pneumatiky saténově černou barvu, odpuzují vodu a nečistoty, efekt vydrží 3 - 4 týdny podle četnosti mytí a deště. V porovnání s voskem Dodo Juice Tyromania je Sateen o něco černější, mírně lesklejší, chcete-li saténovější, Tyromania je vyloženě matný a snadněji se nanáší, protože je tekutý. Doporučujeme oba výrobky, výběr je spíše o vašich preferencích.

Katalogové číslo:CC-060
ZnačkaCarbon Collective
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Karel Novík , 16.09.2020, 15:42
Dobrý den,podle poslední fotky (rozdíl před a pod aplikaci) to vypadá, že je natřen i běhoun, to je ale špatně? Jak to tedy prosím je? :)Osobně jsem se bál jakkoliv zasáhnout do samotného běhounu :)Pěkný den
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 16.09.2020 16:32
Dobrý den Vážený zákazníku, z jakého důvodu by mělo být zasáhnutí do běhounu špatně, prosím :) ? Osobně v tom nevidím problém, každopádně je to pouze na Vás, zde to bylo pouze skrze jasný rozdíl mezi ,,před a po,, .

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
6 zákazníků hodnotilo
David Šimánek
13. 8. 2020

Perfektně funguje a dlouho vydrží. Stačí opravdu málo kapek...

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.