Můj účet

Pěnovač Carbon Collective Ultimate HD Snow Foam Lance

ultimátní pěnovací nástavec nové generace, 1000 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Pěnovač Carbon Collective Ultimate HD Snow Foam Lance
Tip

Pěnovací nástavec Carbon Collective Ultimate HD Snow Foam Lance

Získejte maximum ze své aktivní pěny pomocí pěnovače na wapku Ultimate HD Snow Foam Lance od Carbon Collective. V Carbon Collective navrhli Ultimate HD Snow Foam Lance, kdy opravili nedostatky běžných pěnovacích nástavců pro aktivní pěnu. Kompaktní, ale přesto robustní konstrukce umožňuje stát na místě, i když je lahev prázdná, což zabraňuje nechtěnému úniku kapaliny. Láhev byla navržena se 46mm hrdlem, což umožňuje snadné plnění při nalévání vody do směsi aktivní pěny a zajišťuje minimální odpad. Další vychytávkou je konstrukce navržená tak, aby vám poskytla co možná nejhustší konzistenční pěnu. Ergonomická hlava trysky umožňuje snadné nastavení postřiku. Veškerá mosazná konstrukce byla pokovena, aby se zabránilo budoucí oxidaci a prodloužila se tak životnost kovových části. Na sběrací trubici byl přidán vysoce odolný filtr, který zabraňuje vniknutí nečistot do přívodní trubice.

Hlavní vlastnosti

 • Chromovaný povrch hlavice odolávající oxidaci.
 • Konstrukce pro velké zatížení.
 • Filtr na sběrné trubici.
 • Celkový objem cca 1000 ml.
 • Velké hrdlo o průměru 46 mm pro snadné plnění vodou.
 • Průhledné okénko ke sledování stavu naplnění.
 • Měření od 100 ml do 1000 ml pro přesný poměr mezi vodou a koncentrátem aktivní pěny.
 • Adaptér pro rychlé uvolnění 1/4″ dodávaný jako standard.

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-035
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

2|Martin Jurečka , 27.05.2021, 15:03
Dobrý den, máte prosím informaci, kdy bude napěňovač opět dostupný?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.05.2021 09:07
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel přesné datum dodání nám aktuálně neumí říct ani výrobce, momentálně napěňovače nemají.
1|Jiří Kejšar , 28.08.2020, 22:18
Dobrý den,bude napěňovač dostupný s adaptérem pro Kärcher K-series?Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2020 11:34
Dobrý den, napěnovač má ukončení 1/4" a případnou redukci je třeba zakoupit u prodejců Kaercher. Aspoň takto to chápeme my, čekáme nyní na první zboží, zatím to zde fyzicky nemáme, čili vycházím z popisu.

Hodnocení

Celkové hodnocení
93 %
3 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.