Můj účet

Revoluční mřížka do kbelíku Carbon Collective VORTEX Grid Guard

revoluční mřížka s kónickým tvarem otvorů
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Revoluční mřížka do kbelíku Carbon Collective VORTEX Grid Guard
TipAktualizováno

Unikátní mřížka do kbelíku Carbon Collective VORTEX Grid Guard

Vortex Grit Guard má přes 300 zužujících se otvorů, které filtrují mycí roztok a zachycují tak nečistoty a drť ve spodní části kbelíku. Zcela bezkonkurenčně tak zabraňují návratu mechanických nečistot zpět do mycího roztoku a následně do mycí rukavice, nezpůsobují poškození laku při mytí auta. (Během mytí dochází nejvíce k postupnému poškrábání laku.) Revoluční mřížka Vortex Grit Guard pomáhá předcházet poškrábání, které se během procesu mytí často vyskytuje.

Hlavní vlastnosti

  • Průměr 26 cm, hloubka 3,6 cm.
  • Jednodílný design.
  • Tenký design zajišťuje maximální využití mycího roztoku.
  • Více než 300 rovnoměrně rozložených kónických otvorů.
  • Konstrukce kuželových otvorů umožňuje zachytit všechny mechanické nečistoty a nepustí ji zpět nahoru.
  • Jedná se o tzv. "past" na hrubé nečistoty.

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-161
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
18 zákazníků hodnotilo
16×
Petr Oškera
21. 2. 2022

Pasuje to kbelíku Meguiar\'s. https://www.ahifi.cz/meguiar-s-kbelik-prazdny.html

Lukas Olszar
24. 8. 2021

Dobra mrizka, pasuje do stavebniho kybliku, ktery jsem si koupil ve stavebninach :)

Oldřich
19. 6. 2020

Měl jsem klasickou mřížku a ta fungovala tak uvidíme co tohle ......ale myslím si že to bude stejné a hlavně hodí se to ke kbelíku který má stejnou barvu ?? jinak chválím balení balíčků vše na 100% pečlivé a to se mě líbí ...palec nahoru ?

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.