Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co je potřeba k montáži reproduktorů ve Škoda Octavia 1?

Pro výměnu předních reproduktorů ve Škoda Octavia 1 je zapotřebí:

  1. MDF podložky pro přední dveře - MDF.SKODA04 ... Zde je nutná malá úprava za středobasem, kde se ohne plech, který drží stahovací mechanizmus okna. Ohne se 1/3 rohu držáku, který zavazí magnetu, nemá vliv na funkčnost! Pokud demontujete spodní plastový držák dveřní výplně, je třeba ho před opětovném nazazení lehce ubrousit v prostředním místě. MDF podložky není nutné kupovat od verze facelift (00->), ale jejich koupi doporučujeme. Středobas je v MDF podložce pevněji přichycen.
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-2
Velikost předních reproduktorů u Škoda Octavia 1 je 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Octavia 1: Gladen M 165 V2. Pro nejlepší poslech hudby v autě doporučujeme vylumit dveře. Tlumení dveří u "jedničkové" Octavie je velmi důležité!

Doporučené tlumící materiály: 6x Profidamp Alubutyl 18 na dvoje dveře + 1x Gladen Aero Wave (1/2 vždy za středobas na zadní stranu dveří)

Pro výměnu zadních reproduktorů Škoda Octavia 1 použijte:

verzepotřebné adaptéryvelikost reproduktorůTip na zadní reproduktory Škoda Octavia 1umístění
combiZRS-AG-24 x 6" koaxiálníCrunch DSX 462vedle zadního plata
sedanZRS-AG-213 cm koaxiálníMac Audio Mac Mobil Street 13.2vedle zadního plata


Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Octavia 1 a Škoda Octavia 1 Combi. Naleznete zde více variant námi doporučených reproduktorů v několika cenových kategoriích. V ceně jsou již nutné redukce pro montáž reproduktorů.

Odborná montážní dílna

Máte obavy, že montáž sami nezvládnete nebo nemáte kde reproduktory vyměnit? Využijte našich služeb moderní montážní dílny v Brně, kde vám reproduktory rádi vyměníme.

Dveře a zadní bok Škoda Octavia 1
(FOTO: www.ahifi.cz)
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.