Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve Ford Mondeo MK3

Na výměnu předních reproduktorů ve Ford Mondeo III použijte

Ford Mondeo MK3 má z výroby ve dveřích oválné koaxiální reproduktory o rozměru 6 x 8". Pro výrazné zlepšení továrního ozvučení doporučujeme špičkové americké reproduktory od světového výrobce Rockford Fosgate POWER T1682 a nebo levnější PRIME R168X2. Pro opravdu skvělý výsledný zvuk doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Pro usnadnění výběru jsme pro vás vytvořili sety reproduktorů pro Ford Mondeo MK3. Zde najdete více variant pro vaše vozidlo. 

Na výměnu zadních reproduktorů ve Ford Mondeo III použijte

V zadních dveřích jsou stejné reproduktory jako v předních dveřích a to oválné koaxiální reproduktory o rozměru 6 x 8". Jako nové zadní reproduktory doporučujeme POWER T1682 a nebo levnější PRIME R168X2. Stejně jako v předchozím případě doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Ford Mondeo MK3 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Ford Mondeo MK3
Ford Mondeo MK3 - výměna autorádia a reproduktorů
Celý článek
Ford Mondeo MK3
montáž reproduktorů Rockford Fosgate a subwooferu Match
Celý článek
Ford Mondeo MK3
montáž autorádia, výměna reproduktorů, montáž subwooferu se zesilovačem
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.