Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Zapojení USB / AUX adaptéru

Zapojení AUX-JACK 3.5
Pokud OEM autorádio umožní na předním panelu autorádia vyvolání vstupu AUX tlačítkem "SOURCE", "MODE" atp., zvolí se podle výrobce vozidla a autorádia vhodný „AUX ADAPTÉR“, který se zapojí zezadu do OEM autorádia a druhý konec 3.5 JACK se vyvede např. do odkládací přihrádky před spolujezdcem. Po zapojení 3.5 Jacku do externího přehrávače stačí navolit na panelu OEM autorádia AUX/IN a zvuk je převeden do reproduktorů vozidla.

Zapojení USB vstupu
Podmínkou je, aby OEM autorádio mělo přípravu na CD měnič. Podle výrobce vozidla a autorádia se zvolí  vhodný „USB adaptér“, který se zapojí zezadu do OEM autorádia do pozice pro originální CD měnič. U některých vozidel např. MB, Peugeot, BMW, Volvo se musí nejdříve servisní diagnostikou nastavit a povolit CD měnič, jinak nelze navolit na panelu OEM autorádia přepnutí na CD měnič, který právě využívá „USB adaptér“ jako vstup audia. Hlavní jednotka adaptéru, na kterém jsou vstupy USB, SD karty se vmísí např. do odkládací přihrádky před spolujezdcem. Na OEM autorádiu je po navolení CD měniče, možnost volitelně listovat ve složkách a skladbách.
 
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.