Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Jak se zapojuje high/low adaptér?

HIGH/LOW adaptér je převodník vysokoúrovňového signálu na nízkoúrovňový, který se zapojuje přes RCA (cinche) konektory. Používá se v případech, kdy Vaše autorádio nemá RCA výstupy na externí zesilovač. Z 99% je to záležitost právě továrních autorádií. High/Low adaptér má ve většině případů na jedné straně 4 kabely různých barev. 2 kabely jsou plusové a 2 kabely jsou mínusové. Někdy bývá i 5. kabel, který je kostra adaptéru. Tyto 4 kabely je třeba paralelně připojit ke dvěma reproduktorům v autě a nebo přímo za samotné autorádio. Připojení High/Low adaptéru nemá žádný vliv na kvalitu ani funčknost stávajících reproduktorů v autě. Na druhé straně High/Low adaptéru jsou už pak klasické RCA (cinche) konektory, na které zapojíte RCA signálové kabely.

 
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Jak správně nastavit zesilovač v autě?
Celý článek
Jak zapojit zesilovač na originální autorádio?
Celý článek
Nevíte, jak vybrat ten správný zesilovač? Poradíme Vám!
Při nákupu zesilovače do auta je potřeba vědět, na co se bude zapojovat, jaký je jeho výkon a počet kanálů. Pokud byste potřebovali odbornou montáž, obraťte se na naši brněnskou dílnu.
Celý článek
Nevíte, jak vybrat to správné autorádio? Poradíme Vám!
Plánujete nákup autorádia? Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak úspěšně zvládnout zapojení autorádia.
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.