Můj účet

High/low převodník Gladen RC HLT

2kanálový high/low převodník
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
High/low převodník Gladen RC HLT

High/low převodník Gladen RC HLT

2kanálový high/low převodník pro zesilovače Gladen RC a další zesilovače bez integrovaného high/low převodníku. Ideální řešení pro připojení externího zesilovače na tovární hlavní jednotky.

O značce

Značka Gladen patří k nejúspěšnějším značkám v Německu, kde vznikla, a má tam i své kořeny. Gladen nabízí vysoce kvalitní produkty, jako jsou reproduktory, subwoofery nebo zesilovače. Má také široké portfolio produktů, které zahrnuje stovky položek, ať už se jedná o konektory, tlumicí materiály a spoustu dalších položek. V minulosti i současnosti získaly produkty Gladen prestižní ocenění EISA. Němci si tuto značku oblíbili - prostě ji milují.
Katalogové čísloRC HLT
ZnačkaGladen
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Martin , 28.10.2023, 19:53
Dobrý denTohle je opravdu H/L převodník? Myslel jsem, že je to pouze umělá zátěž, aby si systém při použití zesilovače myslel, že jsou připojeny reproduktory a nehlásil chybu. Takto to mám připojeno s RNS510 na zesilovač RC150c5 a využívám vysokoúrovňové vstupy. Pokud je to H/L převodník, tak bych měl mít na zesilovači nastaveny spíše nízkoúrovňové vstupy.Mimochodem, v popisu máte psáno, že je to H/L převodník pro zesilovače Gladen RC. Všechny Vámi nabízené zesilovače Gladen RC májí vysokoúrovňový vstup, tak k čemu další převodník. Díky.

Hodnocení

Celkové hodnocení
87 %
3 zákazníci hodnotili
Ověřený uživatel
24. 6. 2016

male otvory na pripojenie kablov, mohli tam dat vacsiu svorkovnicu, musel som par zil z kabla odstrihnut

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.