Můj účet

Přípravek pro praní mikrovláknových utěrek Gyeon Q2M TowelWash (500 ml)

přípravek pro praní mikrovlákna, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Přípravek pro praní mikrovláknových utěrek Gyeon Q2M TowelWash (500 ml)

Přípravek pro praní mikrovláknových utěrek Gyeon Q2M TowelWash 500 ml

Výkonný prací prostředek pro praní mikrovláknových utěrek, rukavic, aplikátorů apod. Zkušenosti a laboratorní testy ukázaly, že nejlepších výsledků při čištění a udržování mikrovláken lze dosáhnout, když se použije „čistý“ čistící prostředek. Žádná změkčovadla tkanin, žádná vůně, žádné barevné přísady - to je důvod, proč Q²M TowelWash zůstává čistý - bez příměsí. Množství použitého produktu závisí na tvrdosti vody dodávané ve vaší oblasti. Máte-li velmi měkkou vodou, stačí jen 10 ml přípravku na praní! Q²M TowelWash můžete použít také pro praní leštících kotoučů, i těch z ovčí vlny. Výborně odstraňuje zbytky leštící pasty dokonce i při ručním čištění kotoučů.

Jemný a efektivní

Vysoce kvalitní mikrovlákna jsou cenným doplňkem pro každého detailera. To je důvod, proč je péče o ně velmi důležitá. Q²M TowelWash je jemná mycí kapalina pro čištění mikrovláken bez vlivu na jejich výkon. Q²M TowelWash může být používán při jemném praní v pračce nebo pro ruční praní. Pomáhá odstraňovat nečistoty a důkladně čistit vlákna.

Ekologický a bezpečný pro životní prostředí

Záleží nám na naší planetě a její budoucnosti. Vzhledem k tomu, že se mikrovlákna často perou ve stejné pračce jako oblečení, byl Q²M TowelWash vyroben zcela biologicky rozložitelný a bezpečný pro životní prostředí. Nejen, že uvnitř nejsou žádné vonné látky ani přísady, nejsou zde ani žádné škodlivé přísady ovlivňující ekosystém.

Další vlastnosti Gyeon Q2M TowelWash 500 ml

  • PH neutrální složení
  • Maximální spotřeba na jedno praní: 30 ml
  • Objem: 500 ml
Katalogové číslo:G26008
ZnačkaGyeon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
5 zákazníků hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.