Můj účet

Harmonic Harmony EHD Sources

high-end EHD filtr pro optimalizaci zvukového systému
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Harmonic Harmony EHD Sources
NovinkaTip

Harmonic Harmony EHD Sources

Pokročilé hlavní jednotky, špičkové zesilovače, DSP procesory i vysoce kvalitní audio kabely nemusí nutně produkovat zvuk v maximální kvalitě kvůli zkreslení, elektromagnetickému rušení a dalším komplikacím v náročných elektroinstalacích v automobilu. K překonání těchto známých problémů představila společnost Harmonic Harmony filtr EHD (Electronic High Definition), který zajišťuje plný potenciál zvukového systému. EHD je dostupný celkem ve čtyřech variantách s odlišnými funkcemi. Filtr EHD Sources poskytuje čisté a nezkreslené elektrické napájení pro zdrojové komponenty za účelem dosažení výrazného zlepšení zvuku.

Špičkové vnitřní komponenty a kompaktní rozměry zajišťují maximální kvalitu zvuku a snadnou instalaci ve všech vozidlech.

Hlavní vlastnosti filtru Harmonic Harmony EHD Sources

  • High-end filtr pro optimalizaci zvukového systému.
  • Poskytuje čisté a nezkreslené elektrické napájení pro zdrojové komponenty.
  • Vylepšuje dynamiku a basovou složku ozvučení.
  • Pracovní napětí: 10 - 16 V.
  • Maximální proud: 4 A.
  • Určeno pro hlavní jednotku a DSP procosor.
  • Rozměry: 84 x 62 x 46 mm.

O značce Harmonic Harmony

Harmonic Harmony je indonéský výrobce high-end kabeláže a příslušenství pro ozvučení vozidel. Sídlo i výrobní linka společnosti je situována v hlavním městě Jakarta, které je nejen proslulým turistickým a kulturním centrem, ale i působištěm mnoha špičkových výrobců audiotechniky a instalačních center. Kabely Harmonic Harmony jsou určeny jak profesionálům pracujícím v car audio průmyslu, tak všem miluvníkům nekompromisního zvuku a audiofilského zážitku. Bezprecedentní zvukové vlastnosti produktů s několika oceněními na domácí scéně řadí společnost Harmonic Harmony k absolutní světové špičce s orientací zejména na asijský trh, kde má high-end ozvučení domácností i vozidel svou bohatou tradici. V sortimentu výrobce najdete nejen luxusní signálové kabely hned čtyř modelových řad, ale i špičkové napájecí a reproduktorové kabely, i další produkty pro nekompromisní zvukový zážitek odpovídají sloganu společnosti "true to live sound".

Katalogové číslo:EHD SOURCES
ZnačkaHarmonic Harmony
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.