Můj účet

Sada detailingových štětců na interiér Koch Chemie Interior Brush Set

sada detailingových štětců na exteriér, 3 ks
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Sada detailingových štětců na interiér Koch Chemie Interior Brush Set

Inovativní sada štětců kombinuje vysokou kvalitu čisticích prostředků Koch Chemie pro interiéry se speciálně vyvinutými štětci pro čištění interiérů. Sada se skládá ze tří štětců, které díky různým možnostem použití umožňují snadné čištění interiéru vozidla.

Rozdělení štětců

  1. Červený štětec je ideální pro čištění prahových lišt, pedálů nebo pro jiné hrubší práce.
  2. Pro jemnější práce, jako je například čištění větrací mřížky, je žlutý štětec tou správnou volbou a vyniká zde zejména díky svým jemnějším štětinám.
  3. Pokud však jde o obzvláště jemnou práci, jako je čištění displejů nebo klavírních laků, použijte zelený štětec. S nezbytnou péčí díky svým obzvláště jemným štětinám zajišťuje čištění bez rizika poškrábání.

O značce

Koch Chemie je předním německým výrobcem přípravků na čištění a péči o vozidla pro velkou část odvětví automobilového průmyslu. Produkty Koch Chemie používají renomovaní výrobci automobilů (Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen a další) jako svoje vlastní, originální produkty. Vysoká kvalita výrobků se osvědčila v každodenní praxi v autosalonech, detailingových centrech, myčkách aut i u samotných zákazníků, kteří se rádi starají a pečují o svá vozidla. Značka Koch Chemie vznikla v roce 1968 v německém městě Unna.

Katalogové číslo49998133
ZnačkaKoch Chemie
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.