Můj účet

Postřikovač Kwazar Mercury SUPER 360 PRO+ 0,5 l yellow

lahev s rozprašovačem, 0,5 l / model 360°
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Postřikovač Kwazar Mercury SUPER 360 PRO+ 0,5 l yellow

Postřikovač Kwazar Mercury SUPER 360 PRO+ 0,5 l yellow

Rozprašovače Mercury Pro+ jsou ideálním řešením pro čištění a mytí automobilů, použití v autoservisech, nebo pro domácí použití. Řada postřikovačů Mercury Pro+ je určena pro použití chemických látek na malých až středně velkých plochách. Jedinečný design čerpadla Double Action umožňuje aplikaci chemikálií jak po stisknutí, tak uvolnění páky čerpadla. Díky tomuto řešení je postřikovač Mercury Pro+ účinnější než klasické jednoplášťové postřikovače.

Mycí čerpadlo je vybaveno nastavitelnou tryskou, díky níž lze požadovaný stupeň atomizace kapaliny snadno nastavit na kontinuální proud. Rozstřikování kapaliny je velmi efektivní a nemá účinek vytváření velkých kapiček, což zaručuje rovnoměrné nanášení kapaliny. Další výhodou systému ostřikovačů je odolná nádrž s měřítkem v ml. Podobně jako u jiných výrobků z řady Pro+ v postřikovačích Mercury Pro+ jsou použita těsnění z materiálu Viton. Rozprašovače Mercury Pro+ se vyznačují zvýšenou odolností vůči kyselým a alkalickým tekutinám.

Rozprašovače Mercury Pro+ jsou vybaveny stabilizační základnou, která také působí jako izolace nádrže od země. Stabilizační základna může být také použita k označení podložek s barvou, v závislosti na použití přípravků, jako jsou čisticí zóny apod. Nádrž postřikovače je vybavena lištou hladiny kapaliny. 360° postřikovače používají pružnou (silikonovou) sací trubici a filtr pro saturaci kapaliny, který zajišťuje, že postřikovač pracuje v každé poloze a s minimálním množstvím kapaliny v nádrži. Jsou ideální pro práci v těžko dostupných oblastech.

Vlastnosti produktu

  • Kapacita: 0,5 l
  • Hmotnost: 155 g
  • Výška: 28 cm
Katalogové číslo:101-6130-01-0141
ZnačkaKwazar

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.