Můj účet

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 13.2

koaxiální reproduktory, Ø 130 mm, 50 W RMS, 4 Ω, 90 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 53 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Mac Audio APM FIRE 13.2
-37 %
TipPoslední kusy

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 13.2

Vybrané materiály a na svoji nízkou cenu úchvatný dynamický zvuk a povedený design - to jsou reproduktory Mac Audio z nejoblíbenější řady APM FIRE. Membránu tvoří vrstvený lakovaný a speciálně lisovaný papír, který společně s lehkým pěnovým závěsem zajišťuje vynikající účinnost. Robustní ocelový koš s přídavnou ventilací kmitací cívky zase zaručuje maximální odolnost. Díky použití systému měření Klippel se Mac Audiu podařilo dosáhnout optimálního výkonu, stejně jako homogenního a přesného magnetického pole. Robustní mřížka s gravírovaným hliníkovým logem chrání 13 cm reproduktor a eloxovaný výškový reproduktor. TOP volba reproduktoru do auta v této cenové kategorii!
Katalogové číslo:APM FIRE 13.2
ZnačkaMac Audio
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Koaxiální 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 50 W
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 200 W
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
90 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
50 - 20.000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 130 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 53 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Celulóza
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 13 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Polykarbonát
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (kondenzátor)
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ne
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ano
Hmotnost:3.000 kg
Český návod - Mac Audio APM FIRE 13.2
Stáhnout

Komentáře k produktu

40|Petr , 27.02.2023, 10:47
Dobrý den, chci se zeptat na ,zda budou tyto reproduktory pasovat do vozu citroen C4 verze LC rok 2007. Děkuji za info.
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 27.02.2023 15:53
Dobrý deň Vážený zákazník, vo vozidle sú reproduktory veľkosti 165mm, na montáž budete potrebovať podložky pod reproduktory . Nasledovne, je výber na Vás pokiaľ sa jedná o predné dvere, odprúčam komponentné reproduktory 165mm. Alternatívou môžu byť napríklad Hertz K 165.
39|Adam , 02.02.2023, 15:20
Dobrý den, pasuji do peugeot 106 1996+-?
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 03.02.2023 08:25
Dobrý deň Vážený zákazník, áno podľa našich informacií, pasujú Vami vybrané reproduktory do vozidla Peugeot 106.
38|Adam Culek , 06.12.2022, 23:22
Dobrý den, budu potřebovat pro instalaci do Megane II Hatchback r.v. 2003 podložky a případně jak tlusté ? děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.12.2022 11:19
Dobrý den Vážený zákazníku, pro instalaci reproduktorů do Vašeho vozu nebudou podložky potřebné, repro sedí přímo. Doporučuji pouze přikoupit kabelové adaptéry pro snadnější připojení.
37|Alex , 03.11.2022, 20:42
Dobrý den, chci se zeptat zda by tyto reproduktory pasovali do Škody Octavie 1 1.6 benzin nebo do Peugeot 307 něco kolem přes 80 kw. uvažuji o koupi pro táty. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.11.2022 14:31
Dobrý den Vážený zákazníku, pro obě vozidla bude vhodným rozměrem reproduktorů 165mm., čili dotazované repro vhodné nebude, určitě ne pro přední dveře. Pokud budete chtít poradit vhodné repro pro konkrétní vůz, neváhejte nás kontaktovat na email dotazy@ahifi.cz , kde Vám velmi rádi doporučíme a poradíme vše potřebné.
36|Tomáš , 22.05.2022, 09:27
Dobrý den , mám dotaz ohledně těchto reproduktorů jestli je mohu vyměnit za staré reproduktory v bočních předních dveřích v renaultu meganu Scenicu 2006, kde jsou reproduktory s označením 8200193687 za tyto koaxiální reproduktory a jestli to ničemu nebude vadit?
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 23.05.2022 15:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít . 
35|Marek Šimánek , 02.05.2022, 14:53
krasný den, bohužel ve výběru vozu moje auto není a tak se chci zeptat. Čeká mě vyměna repro v kabině vozu MB Sprinter r.v.2011 ale netuším jaká je nejlepší volba hlavně pro bezproblémovou montáž.Myslím že jsou repro ve dveřích a v palubní desce.předem děkuji za odpověď
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 04.05.2022 14:53
Dobrý den Vážený zákazníku, s tímto dotazem se na nás prosím obraťte na mail dotazy@ahifi.cz , kde prosím uveďte tyto informace + cenovou relaci pro výběr reproduktorů a my Vám velice rádi poradíme připadně zašleme cenovou nabídku . 
34|Michael , 25.11.2019, 09:59
Dobrý den. Mám dotaz jestli půjdou tyto reproduktory do BMW E39 Touring kde mám umístění reproduktorů ve střeše. Díky.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.11.2019 12:00
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit.
33|Petr , 28.10.2019, 16:42
Dobrý den, půjdou tyto reproduktory do Volva XC70 2006, do předních i zadních dveří? Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 30.10.2019 11:07
Dobrý den Vážený zákazníku. Tyto reproduktory nelze použít. Lze osadit 165mm komponentní repro. Pro instalaci budete potřebovat redukční kroužky.
32|Tibor Polák , 21.10.2019, 08:33
Dobrý den, nevíte jestli jsou tyto reproduktory vhodné pro Aixam City/Scouty?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 23.10.2019 12:04
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji rozměr reproduktorů fyzicky přeměřit. Ale reproduktory by měly jít osadit.
31|Pavel , 06.09.2019, 01:06
Dobrý den, pořídil jsem do svého vozu Peugeot 206 Mac Audio APM Fire 2.16 komponentní repro do předních dveří a zanedlouho půjdou na výměnu i repro v zadních dveřích. Jsou tyto reproduktory vhodnou volbou (držet se stejného výrobce a nejspíše i série) nebo byste doporučili jiné 130mm koaxály? Děkuji předem za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.09.2019 10:23
Dobrý den Vážený zákazníku. Tyto reproduktory jsou vhodnou volbou. 
30|Jan , 01.08.2019, 00:09
Dobrý den, je možné zapojit tyto reproduktory a rádiem blaupunkt melbourne sd27 ve felicii?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 01.08.2019 12:07
Dobrý den Vážený zákazníku, Ano, lze použít.
29|Jiří K. , 21.07.2019, 17:03
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tyto reproduktory dostanu do citroenu Saxo r.v.98 přední dveře nebo jestli my doporučíte jiné předem děkuji za odpověd
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.07.2019 16:29
Dobrý den Vážený zákazníku. Repro lze použít. Případně mohu doporučit výborné Hertz X 130.
28|Ivo Černý , 01.05.2019, 18:40
Zdravím , mám lagunu II a přemýšlím jestli koupit tyhle repro jak do předních tak zadních dveří nebo si připlatit . Díky za radu
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.05.2019 16:20
Dobrý den, určitě připlatit za novou sérii repro Hertz K, která není o moc dražší a hraje nesrovnatelně lépe.
27|Jarda , 12.12.2018, 11:11
Zdravím, chtěl bych reproduktory do Felicie, tyto se mi dost zamlouvají, ale jelikož se v tom velice nevyznám, tak budu rád za radu, chtěl bych nějaké do cca 1500 Kč. Přemýšlel sem i o úpravě na 165mm repro, ale po předchozím pokusu o úpravy na audi a4 b5, kdy to hrálo sice dobře, ale vypadalo to opravdu otřesně, se již do vyřezávání pouštět nechci. Děkuju za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.12.2018 11:33
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych repro MAC AUDIO POWER STAR 13.2, které budou ještě zajímavější volbou.
26|Karel , 11.11.2018, 18:47
Dobrý den,rád bych si koupil reproduktory na umístění do kufru. Jak poznám, že mi tyto reproduktory budou pasovat? Mám Fiat Bravo 2 rv. 2011. Děkuji!
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 12.11.2018 09:26
Dobrý den, proč zrovna do kufru? Fiat Bravo má reproduktory v zadních dveřích, pokud se nepletu.
25|Tom , 24.03.2018, 22:20
Dobrý den,chtěl bych pořídit přední reproduktory Mac Audio APM FIRE 16.2 a zadní Mac Audio APM FIRE 13.2 do Citroenu Xsara Break 1.4i, r.v. 2003 ... Nevíte zda-li budou sedět, popř. jaké použít MDF podložky pokud budou potřeba?Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.03.2018 12:58
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou s největší pravděpodobností uchyceny přímo ve dveřní výplni a není tak třeba podložek.
24|Lacko , 31.10.2017, 18:27
Dobrý večer Děkuji za odpověď. Určíte dam vědět jak jsem to vymyslel.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.11.2017 09:22
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za případnou zpětnou vazbu, věřím, že si poradíte.
23|Lacko , 27.10.2017, 20:46
Dobry večer mam dotaz mohl bych dat do zadni dveri repro 160mm pomoci podložky pod reproduktor misto tech 130mm.suto mam opel astra h kombi 2005.dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 31.10.2017 12:02
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel nemáme vyzkoušeno, ale upravit lze prakticky vše. Pokud se do přestavby pustíte, dejte pak vědět, jak to dopadlo.
22|Radek , 16.06.2017, 11:59
Dobrý den, mám v Octavii 1 liftback, vytlumené přední dveře a namontovány v nich reproduktory Gladen Alpha 165. Přemýšlím i o koupi lepších reproduktorů i dozadu. Jsou tyto dostatečně dobrou volbou za rozumnou cenu, nebo má smysl koupit dražší Gladen Alpha 130 coax?
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 19.06.2017 14:20
Dobrý den, reproduktory Gladen jsou zvukově výrazně kvalitnější, nicméně ve předu rozdíl oproti Mac Audio zřejmě příliš nepoznáte. Rozhodnutí nechám na Vás, já osobně bych zvolil Gladen, ale není to vyloženě nutné.
21|Karel , 15.04.2017, 16:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je lze osadit do předních dveří u Opel Corsa b.Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 19.04.2017 14:15
Dobrý den, do Corsy B je možné istalovat i reproduktory o rozměru 165 mm pomocí těchto podložek. Doporučuji tedy Mac Audio APM Fire 16.2
20|Pavel Studnička , 21.10.2016, 14:17
Dobrý den, jsou vhodne i do zadní části Škoda Octavia 1 combi? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.10.2016 14:48
Dobrý den Vážený zákazníku, u verze combi je osazen rozměr 4x6 palce. Vhodnou volbou je tedy MAC AUDIO STREET 915.2.
19|Michal O. , 22.06.2016, 22:04
Omlouvám se, že píšu podruhé..Ještě by mě zajímalo, jestli je vhodné koaxiální reproduktory vkládat právě do předních dveří. Ve vysvětlivkách jsem to moc nepochopil jaký je rozdíl mezi komponentními a koaxiálními.Děkuji a ještě jednou se omlouvám.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.06.2016 11:44
Dobrý den Vážený zákazníku, do předních dveří je vhodné použít komponentní repro, které má oddělený výškový reproduktor.
18|Michal Olejníček , 22.06.2016, 21:57
Dobrý den, lze tyto reproduktory osadit do předních dveří na renault megane BA0505 1.9 dci 75kW? Co jsem se díval, tam velikost sedí, ovšem nevím, jestli mi bude pasovat kabeláž. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.06.2016 11:38
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Pro připojení použijte reproduktorové adaptéry Renault.
17|Michal , 23.05.2016, 22:43
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory instalovat do vozu Skoda Octavia I sedan do zadní části po stranách výklopného plata >> budou pasovat? Je součástí balení i kabeláž a konektory ? Děkuji předem za odpověď. MR
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.05.2016 15:19
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory budou pasovat, potřebná kabeláž v balení bohužel není. Vše ostatní najdete v sekci PORADNA.
16|Blecha Petr , 10.05.2016, 20:10
Dobrý denchtěl bych se zeptat zda tento repro pasuje do originál zadního otvoru Octavie I sedan okolo zadního plata
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.05.2016 12:57
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit.
15|Marek , 09.03.2016, 23:58
Děkuji za odpověď. Ještě by mne zajímalo, jestli je vhodné skombinovat tyto repro s Mac Audio Performance X 69.3 do plata?? Signál by byl pouze 4x50W z rádia bez zesilovače. Popř. jaké byste mi dporučili??? (Š Felicia - hatchback, 98)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.03.2016 11:53
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše reproduktory JBL GT7-96.
14|Marek , 08.03.2016, 21:24
Zdravím. V popisku je uvedeno, že výhybka není součástí. Znamená to, že budu muset bastlit výhybku pro výškový reproduktor?? A kam ji zapojit pakliže na repro jsou pouze dva kontakty???
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.03.2016 10:37
Dobrý den Vážený zákazníku, jedná se o koaxiální repro, vyhýbka je řešena formou kondenzátoru pod výškovým reproduktorem. Není třeba nic ,,bastlit,,.
13|Patrik , 16.02.2016, 10:13
Dobrý den, chci se zeptat zvažuji koupi těchto reproduktorů a chci se zeptat zda by pasovali do škoda felicia r.v.1998 zda by v tom nebyl nějaký problém.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.02.2016 10:36
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou dobrou volbou a lze je bez problému osadit.
12|Miky , 13.02.2016, 19:04
Dobrý den, chtěl bych repro Mac Audio APM FIRE 13.2 do Ford Focus II , kde je instalováno tovar. rádio Sony CD 6000, je to vhodná kombinace? Repro chci použít i do zadních dveří...děkuji za odpověď....
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.02.2016 09:08
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou vhodné i kzapojení na samotné autorádio. Ve Vašem voze však lze osadit 165mm reproduktory. Pro 130mm se nenabízí ani redukční podložky.
11|Ladis , 22.01.2016, 19:56
Dobry den, chtel bych tyto repro do fiat doblo a radio ALPINE CDE-181RM, je to vhodna kombinace? Nevite zda je mozne pres redukci dostat do dveri repro 16 cm? Videl jsem na vasich strankach, ze jste doblo uz delali.Dekuji za reakci
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.01.2016 18:16
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory o průměru 165mm pravděpodobně nepůjdou osadit. Autorádio je dobrou volbou, doporučuji však použít reproduktory 130mm.
10|JOHN , 25.12.2015, 00:18
Dobrý den chtěl bych se zeptat na tyto reproduktory v porovnání s Gladen MC130 jestli by se připlatit vyplatilo ?? Montáž by byla do stropnice v Renaultu trafic.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.12.2015 08:57
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji připlatit, rozdíl je opravdu znát.
9|Jiří. L , 22.12.2015, 09:18
Děkuji Vám za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.12.2015 11:45
Dobrý den Vážený zákazníku, rádo se stalo.
8|Jiří.L , 20.12.2015, 17:10
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli mi tyto reproduktory budou pasovat do vw golf 3 variant, děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.12.2015 09:08
Dobrý den Vážený zákazníku, osazeny by měli být standardně reproduktory v průměru 165mm, tedy MAC AUDIO APM FIRE 16.2.
7|Aneta , 28.10.2015, 18:44
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli by tyhle reproduktory šly nainstalovat na přední dveře ve Ford Mondeo 1.8 ? Je tam ale originální rádio, tak nevím jestli by to k sobě pasovalo? předem děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.10.2015 19:35
Dobrý den Vážená zákaznice, ve voze Ford Mondeo lze, při použití MDF podložek Ford, osadit reproduktory o průměru 165mm, například MAC AUDIO APM FIRE 16.2.
6|Albert , 25.08.2015, 18:03
Dobrý den,šli by tyto reproduktory zapojit na zesilovač 2x50w?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.08.2015 10:24
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zapojení je možné.
5|Tomáš , 16.07.2015, 15:58
Dobrý den, je nutné po namontování reproduktory nechat zahořet nebo je z počátku šetřit? Jak asi dlouho?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.07.2015 09:55
Dobrý den Vážený zákazníku, obecně je vždy lepší nechat reproduktor či subwoofer jak se říká zahořet, řádově 5 - 20 hodin.
4|Alex Král , 29.05.2015, 20:50
Dobrý den chci se zeptat jestli jsou tyto reproduktory vhodné do Aixamu? Případně které byste mi nejlépe doporučil. Budu si od vás kupovat i toto rádio -> tak jestli se tyto prípadně které reproduktory k tomuto radiu hodíhttp://www.ahifi.cz/bezmechanikove-autoradio-sony-dsx-a40ui.htmlDěkuju za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.05.2015 21:25
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud máte ve voze možnost 13 cm reproduktorů, patří tyto APM FIRE k výborným reproduktorům v dané ceně. Zdali pasují musíte ověřit sám, Aixamů je více modelů a více roků výroby.
3|Zdenek , 04.05.2015, 17:58
Dobry den, zvazuju koupi techto repro + nejspise dalsi mesic koupi prednich komponentnich do BMW 525d E39 Touring. Radio mam original BMW REVERSE jeste na kezety coz jsem prozatim vyresil kazetou s AUXem a chtel bych se zeptat jak tyto repro budou hrat nechce se mi radio menit za neoriginal protoze to je (slusne receno) nevzhledne v takovemto aute. Predek diky za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.05.2015 11:40
Dobrý den Vážený zákazníku, řada APM FIRE není špatná a zvukově jsou tyto reproduktory, v dané cenové kategorii, velice slušné. Problém bych viděl spíše ve zdroji signálu, kazeta s auxem je dost nešťastné řešení.
2|Martas , 28.02.2015, 19:38
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jaké rádio by bylo dobré k těmto reproduktorům bez toho abych musel koupit zesilovač, a jestli náhodou nevíte jestli by pasovali do fiat punto 1.2 1998. Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.03.2015 21:36
Dobrý den Vážený zákazníku, jaké umístěni v autě myslíte? Autorádio když pořídíte kvalitní značkové, bude to hrát tak jak má. My nejvíce doporučujeme Kenwood,  jelikož nabízí ideální poměr cena/výkon. Podívejte se např. na zcela nový model Kenwood KDC-131Y.
1|Teemo , 14.01.2015, 19:41
Dobrý den, zvažuji pořízení těchto reproduktorů do Nissan Micra K11.V autě jsou jen dva reproduktory v předních dveřích.Tudíž bych se rád zeptal jestli je možné tyto reproduktory použít, popřípadě bych rád věděl co by jste mi doporučil..Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2015 13:29
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud Vám nevadí koaxiálnmí provedení tak je použít můžete, určitě ano. Napište mě rok výroby a podívám se Vám na podložky. Tyto reproduktory jsou super pokud se bavíme o poměru cena/výkon.

Hodnocení

Celkové hodnocení
94 %
42 zákazníků hodnotilo
33×
Petr Šíma
6. 1. 2023

Montáž do Renaultu Thalia zatím bez ochranných mřížek (ve dveřích jsou vlastní kryty, asi půjde zkombinovat), zvuk OK.

Ověřený uživatel
6. 11. 2022

Nehrají dobře, výšky slabé a celkový dojem o ničem.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.11.2022 13:06
Dobrý den Vážený zákazníku, mrzí nás, že nejste s výběrem reproduktorů spokojen, v případě, že budete chtít poradit s výběrem alternativy neváhejte se na nás, kdykoli obrátit a to jak mailem, telefonicky, messenger či případně chat na našich stránkách . 
Tomaš Špička
30. 3. 2021

Supr cena/výkonZatím vše v cajku jsem spokojenej.

Václav Schnierer
2. 3. 2020

Repráky hrají super. Za tu cenu, hodně slušný výkon

Pavel Kuncendorfer
27. 12. 2019

Za cenu co jsem koupil dobré. Hrajou úplně v pohodě asi tak o 200% líp než původní repro, můžu doporučit

Václav Bartoněk
17. 10. 2019

V cenové kategorii nejlepší reproduktory, kvalitní čistý zvuk od basů až po výšky.

Zanetka Ulrichova
19. 4. 2019

Docela v pohode

FILIP SOLAR
12. 7. 2018

Poměr ceny a výkonu skvělé. Rychlost dodání také takže maximální spokojenost. Doporučuji

Robert Urbanides
28. 7. 2017

impreza zadní dveře, hrají super

Sabina Bínová
19. 7. 2017

Parááda!!!

Ověřený uživatel
10. 7. 2017

Hrají překlapivě dobře vzhledem ke své velikosti. Použil jsem je do zadních dveří u staršího Citroenu C3 a myslím, že to je jejich pravé místo. Do předních to chce přece jen něco většího s odděleným výškovým reproduktorem. Ohromující basy nečekejte, spíš čisté středy a výšky.

David Altman
2. 5. 2017

Jeste jsem nenamontoval, rozebrat zadni plato nebude na hodinu....:) Ale ocekavam skvely zvuk jako MacAudio Star Flat 13.2. Spise je ale dam zene do prednich dveri ( to i otazka par minut ) a v mem aute necham vzadu nakonec ty puvodni.

Martin Čihoský
26. 8. 2016

Za tu cenu docela kvalitní zvuk, mohu doporučit

Ověřený uživatel
13. 5. 2016

S výrobkem jsem prozatím spokojený, prozatím mám uložené v plastovém krytu dveří, ale budu dodělávat dřevěné z důvodu lepšího zvuku. Na svou cenu mají dost kvalitní zvuk.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.