Můj účet

Tuhý vosk s přírodní karnaubou Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax (311 g)

tuhý vosk s obsahem přírodní karnauby
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Tuhý vosk s přírodní karnaubou Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax (311 g)
-13 %
Lepší produkt je na dosah

Tuhý vosk s přírodní karnaubou Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax (311 g)

Vosk Gold Class je prémiovým voskem z nabídky Meguiar's, navíc s obsahem přírodní karnauby. Perfektní ochrana, odpuzování vody i podpora lesku je přesně to, co od tohoto vosku můžete očekávat. Přírodní karnauba dodává lakům extrémní hloubku lesku, který je nejlépe patrný na tmavém a černém laku. Prvotřídní kvality vosku Gold Class potvrdil nezávislý test v laboratořích Vysokého učení technického v Liberci, který byl zveřejněn v pořadu Autosalon na televizní stanici Prima. Balení navíc obsahuje pěnový aplikátor pro nanášení vosku. Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax. Elegantní, nadčasový, prémiový. Od jeho představení Meguiar's Gold Class tuhý vosk inspiroval automobilové nadšence k hýčkání a ochraně svých drahocenných investic. Jeho unikátní patentovaná směs kondicionérů vyživuje a obohacuje barvy k vytvoření čistého, jasného a hlubokého lesku. Přírodní karnauba a polymerové ochranné látky chrání proti UV záření a vytváří silnou a dlouhotrvající ochranu laku. Meguiar's Gold Class tuhý vosk je bezpečný pro všechny laky. Snadno se nanáší a aplikuje. Díky prémiovému složení se nanáší a stírá tak hladce, že leštění vašeho vozu je snadné a příjemné.

Tipy pro voskování a ochranu laku

 • Karoserie by měla být chladná na dotek a ve stínu.
 • Povrch laku by měl být čistý a suchý. Pokud je třeba, dekontaminujte povrch laku pomocí Meguiar's claye - docílíte tím povrchu laku hladkého jako sklo, na kterém bude déle držet ochranná vrstva.
 • Je-li to třeba, odstraňte defekty laku (škrábance, skvrny, oxidaci apod.) a dosáhněte maximálního lesku pomocí některé z našich účinných a šetrných leštěnek Meguiar's.
 • Používejte jen velmi malé množství - čím větší vrstva vosku, tím složitější stírání a rychlejší spotřeba. Větší množství nezvýší ochranu!
 • Jedno balení vosku, ať už tuhého či tekutého, by vám při správném způsobu aplikace mělo vystačit na ošetření 20 - 25 osobních aut.
 • Rozdíl mezi tuhým a tekutým voskem Meguiar's je pouze ve vašich osobních preferencích. Oba typy dodají vozu stejnou ochranu, vyberte si tedy ten, se kterým se vám bude pracovat lépe a příjemněji.
 • Vosky mohou podpořit a zvýraznit lesk a hloubku laku, kterých jste dosáhli předchozím leštěním. Nejsou však určeny k tomu, aby na zašlém a zoxidovaném laku lesk samy vytvořily. Toho docílíte pouze leštěním.
 • Nejjednodušší způsob aplikace vosku je nanést vosk na celý povrch karoserie. Mezitím vosk stačí zaschnout a vy tak můžete vyměnit aplikátor za mikrovláknovou utěrku a začít ve stejném pořadí vosk stírat. Takový způsob vám na osobním autě zabere 20 - 30 minut práce bez větší námahy.
 • Vosk při schnutí lehce zbělá. Pokud si však nejste jisti, zda-li je vosk dostatečně suchý, abyste ho mohli stírat, použijte "test prstem". Zkuste bříškem prstu setřít vosk - pokud vosk na povrchu rozmažete, doporučujeme ještě chvilku počkat, pokud však prstem vosk setřete, můžete jej rozleštit do čista.
 • Při aplikaci se vyhněte všem gumovým a plastovým povrchům, na kterých by mohl vosk zanechat bílé stopy.
 • Trvanlivost voskové vrstvy a efekt odpuzování či "korálkování vody" (tzv. hydrofobní efekt) můžete výrazně prodloužit pravidelným používáním šamponů Meguiar's. Mezi pravidelným mytím tu nejlepší údržbu zajistí používání detailerů Meguiar's.
 • Nepoužívejte pro mytí vozu agresivní a detergentní přípravky, odmašťovače (typické přípravky na nádobí apod.) ani aktivní čističe a pěny - tyto přípravky nejsou šetrné k voskové vrstvě a velmi významně ji oslabují, v některých případech mohou vosk z povrchu laku zcela odstranit, stejně jako lešticí oleje, které lak vyživují. Výsledkem bude vysušený a odhalený lak, který začne velmi rychle povrchově degradovat a je snadné jej mechanicky i chemicky poškodit do doby, kdy lak opět ochráníte novou vrstvou vosku nebo jiné vhodné ochrany.

Postup voskování automobilu

 • Pracujte na karoserii, která je ve stínu a chladná na dotek.
 • Pěnovým aplikátorem, který je součástí balení tohoto vosku, naberte malé množství vosku z plechovky.
 • Krouživými pohyby a zcela bez tlaku nechte aplikátor klouzat po povrchu.
 • Naneste velmi tenký matný film, viditelný proti světlu.
 • Vosk přidávejte po velmi malém množství (velikosti pecky z třešně) pouze v případě potřeby - pokud aplikátorem nenanášíte dostatečnou tenkou vrstvu vosku jako na začátku práce.
 • Větší vrstva vosku nezvyšuje ochranu! Pokud použijete vosku zbytečně mnoho, bude obtížnější jej setřít a dříve balení spotřebujete.
 • Vosk nechte na povrchu zaschnout alespoň pár minut (v závislosti na okolních podmínkách, ve kterých pracujete - teplota, vlhkost vzduchu).
 • Po zaschnutí vosk lehce setřete mikrovláknovou utěrkou X1801 Meguiar's Finishing TowelX2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel nebo E101 Meguiar's Ultimate Microfiber Towel.

Obsah balení

Katalogové čísloG7014
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

2|Pavel Zeman , 13.06.2021, 02:28
Dobrý den. Zle tento vosk použít i na světlé laky? Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 15.06.2021 13:41
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, vosk lze použít na jakoukoliv barvu laku.
1|Michal Karol , 05.04.2021, 21:30
Zdravím. Dá se tento tuhý vosk použít i na wrap folie?
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 06.04.2021 12:29
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít. 

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
46 zákazníků hodnotilo
37×
Anonymní uživatel
11. 11. 2023

Super,luxusní vosk co drží a vydrží!

Miroslav Kusenda
25. 11. 2021

Za mě suprový vosk. Dobře se nanáší, i když aplikátor jsem použil vlastní, protože ten dodávaný není moc šikovný. Rozleštění bez problémů

Ověřený uživatel
7. 9. 2021

Parádní vosk.je třeba ho nanášet častěji,ale lesk dodá parádní.

Vilém Brož
4. 10. 2019

Vcelku dobry vlsk. Vydrzel mi vcelku dost. Lepsi bude podporit ho sealantem asi jeste nemam vyzkousene.. ale naneseni super a dolesteni take super. Lehka prace a vytahne cernou barvu a zaceli mensi vlasecnice

Aleš Šenfeld
8. 10. 2018

Nejlepsi vosk

Jan
25. 8. 2018

Kvalita opravdu dobrá a i dobře voní. Houbička na našení nejde pořádně držet.

Radek Taborsky
12. 7. 2018

Pecka doporučuji

Vojtěch Melichar
22. 6. 2018

Vosk kvalitní, ale houba není vhodná za chvíli se nedá vosk nanášet

René Lehota
17. 5. 2018

Vosk samotný je super. Dle návodu nanesen v tenké vrstvě na celé auto a následné setření pomocí Meguiars Supreme Shine Microfiber Towel. Jedna hvězdička dolu za dodanou houbičku na nanášení vosku. Když houbička neleštila, lehounce (aniž by se třeba zmáčkla) jsem krouživým pohybem nabral vosk z plechovky. Tak stále do kole až byl vůz naleštěný. Následně při mytí houbičky jsem zjistil, že je plná vosku. Ta ho v sobě měla tolik, že bych s ní vyleštil další auto. Navíc neměla nic, čím by držela na ruce. Několikrát mi i přes velkou opatrnost spadla. Rozhodně při dalším leštění použiji něco jiného.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.