Můj účet

Leštěnka Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)

abrazivní leštěnka
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Leštěnka Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)
-20 %
Lepší produkt je na dosah

Leštěnka Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)

Leštěnka Meguiar's Ultimate Compound je nejúčinnější přípravek na rozleštění těch nejtěžších defektů laku, jakými jsou škrábance různého charakteru, oxidace, skvrny od kyselého deště, ptačího trusu, hologramy a další poškození, která mohou potkat povrch vašeho vozu. Pomocí této leštěnky dosáhnete nejlepších výsledků při renovaci starých a poškozených laků a bez nutnosti profesionálního zásahu. Díky obsaženým leštícím prvkům dodává tento produkt zároveň laku vysoký lesk, obnovuje barvu a jas a připravuje povrch pro následné voskování. Díky revolučnímu složení obnovuje povrch, na rozdíl od podobných, avšak nešetrných abrazivních přípravků, zcela bez poškrábání či poškození laku, a proto je tato leštěnka vhodná i pro nové laky. Díky tomu se velmi významně zkracuje čas a úsilí potřebné k odstranění vad a nečistot laku. Tajemstvím tohoto přípravku je exkluzivní mikroabrazivní technologie, která byla vyvinuta speciálně pro profesionální produkty Meguiar’s. Ať už Ultimate Compound nanášíte ručně, nebo pomocí strojní leštičky, výsledek bude vždy jedinečný.

  • Metody aplikace: ručně, DA Power System, DA leštička
  • Tento produkt není určen k aplikaci rotační leštičkou!
Katalogové číslo:G17216
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Otakar , 07.05.2022, 22:08
Zdravím, mohu použit i na světlo?
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 09.05.2022 12:42
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít nicméně lepší variantou by byla sada na světla

Hodnocení

Celkové hodnocení
84 %
32 zákazníků hodnotilo
20×
Ověřený uživatel
10. 4. 2021

Používám je na ruční rozleštění škrábanců v horní vrstvě laku (jako první pastu před Meguiars polish). Funguje to více než skvěle, můžu jen doporučit.

Jiří Skotnica
30. 7. 2020

Vskutku výborná leštěnka hodí se i na hodně zašla světla po přelěštění vypadají světla jako nová. Výborný lesk laku mohu jen doporučit.

Ověřený uživatel
6. 5. 2019

Pro ruční leštění je velmi jemná. Ručně rozlestit škrábance a haló efekty je fakt dřina. Plusem je, že tam nejsou obsaženy abrazivní složky ale je leštící oleje (aspoň to tam píšou) tak se lak nepoškrábe. Na novější auta do 2 let stáří bych to bral. To je můj laický názor.

Martin
9. 4. 2019

Přidávám se k Michalovi. Vyhozené peníze a čas. Možná oživí lak, ale veškeré mikroškrábance a hologramy zůstávají.

Pavel Dolejší
12. 11. 2018

Použito na starém laku, je vidět zřetelný rozdíl před a po.

Karel Havlíček
16. 8. 2018

dlouhodobé používám, je to profi.lesk jako klidná voda....

Miloš Réda
7. 4. 2018

Vyzkoušel jsem na tmavě zelené metalíze a nedoporučuji.udělalo mi to čmouhy které nešli vyleštit.musel jsem znovu auto umít autošámponém a naštěstí to zmizelo.leštěnka z benzinky za 100kč udělá víc práce.navíc mi ani nezmizli jemné škrábance.

Michal
8. 9. 2017

Účinná jako která kaliv leštěnka za třetinové peníze. Naleštíte, je to hezké, umyjete a odmastíte a jste tam, kde jste byli včetně mikro škrábanců z myčky. Jen vyhozené peníze za rádoby značku.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.