Můj účet

"All-In-One" pro korekci, leštění a voskování laku Meguiar's Ultra Polishing Wax (3,79 l)

nejúčinnější produkt "All-In-One" pro korekci, leštění a voskování laku v jediném kroku
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
-15 %
Aktualizováno

"All-In-One" pro korekci, leštění a voskování laku Meguiar's Ultra Polishing Wax (3,79 l)

Meguiar's Ultra Polishing Wax je revoluční produkt "vše v jednom" pro odstranění defektů laku, leštění do vysokého lesku a velmi odolnou polymerovou ochranu v jediném kroku. Designován pro použití s pěnovými i mikrovláknovými kotouči, ruční aplikaci, orbitální, planetární i rotační leštičky. Geniální řešení pro jednoduché a rychlé detailingové práce, kdy je kladen důraz nejen na výsledek, ale také na čas. Jediný krok pro perfektní kondici laku! Nejsilnější korekce, nejlepší finiš a nejkvalitnější ochrana ze všech našich produktů "2 v 1" (leštěnka s voskem).

Meguiar's vytvořil kombinací super-mikroabraziv (SMAT), lešticích olejů a směsi polymerů, silikonů a karnauby, jedinečný systém korekce, leštění a ochrany laku v jednom kroku, tzv. "One Step Solution". Skutečně efektivně odstraňuje defekty laku, dodává mu neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhotrvající ochranu, která předčí všechny naše kombinované produkty "2 v 1" (leštěnky s voskem).

Klíčové vlastnosti Meguiar's Ultra Polishing Wax

  • Špičková moderní technologie umožňuje skvělé odstranění defektů a trvanlivou ochranu v jediném kroku.
  • Snadné stírání umožňuje uživateli aplikovat přípravek na celé vozidlo, aniž by se musel zdržovat stíráním v průběhu práce.
  • Ušetřete čas a peníze, rychle a účinně odstraňte defekty laku a ochraňte jej v jednom jediném kroku.
  • Technologie super-mikroabraziv (SMAT) poskytuje rovnoměrnou a rychlou korekci laku.
  • Odstraňuje hologramy, lehkou až středně silnou oxidaci, škrábance a skvrny.
  • Odolná směs syntetických polymerů, silikonů a karnaubského vosku pro fantastickou hydrofobní ochranu.

Změňte všestranné vlastnosti našeho Ultra Polishing Waxu jednoduše tak, že změníte způsob aplikace - tak dosáhnete požadovaných výsledků. Změna aplikace může zahrnovat cokoliv, od výměny strojní leštičky či lešticích kotoučů, až po změnu samotné techniky leštění. Pro silnější korekci tak zvolte hrubší kotouče a intenzivnější techniku, pro lehkou korekci a perfektní finiš volte měkké finišovací kotouče a šetrnější aplikaci. Pro maximální korekci defektů můžete použít rotační leštičku, stejně tak bude Ultra Polishing Wax pracovat skvěle s kteroukoliv kvalitní orbitální leštičkou, nebo dokonce při ruční aplikaci. Jedná se o velmi všestranný produkt, který přinese profesionální výsledky v širokém spektru defektů laku a aplikačních metod. Zvolte si techniku, která vám i laku nejlépe vyhovuje a odstraňujte defekty, leštěte do vysokého lesku a voskujte jediným krokem - pomocí D166 Meguiar's Ultra Polishing Wax!

Metody aplikace: ručně, DA leštička, rotační leštička.

Katalogové číslo:D16601
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.