Meguiar’s je prémiová americká značka autokosmetiky s více než stoletou tradicí, která je mezi profesionálními detailery i náročnými automobilovými nadšenci považována za symbol špičkové kvality a maximální péče o lak. Nabízí ucelenou řadu produktů, které řeší veškeré kroky detailingu od bezpečného mytí, přes dekontaminaci, korekci laku, až po dlouhotrvající ochranu a finální lesk. Meguiar’s je známý svými vysoce účinnými šampony, vosky, sealanty, leštícími pastami i přípravky na interiér, které jsou vyvinuty tak, aby poskytly profesionální výsledek s minimální námahou. Díky dlouholetému výzkumu chemických formulací dosahují produkty vynikající účinnosti, šetrnosti k povrchům a perfektního výsledku. Značka nabízí také kvalitní příslušenství včetně utěrek, aplikátorů a detailingových nástrojů, které zajišťují maximální efektivitu při práci. Meguiar’s je ideální volbou pro každého, kdo chce svému vozu dopřát skutečně prvotřídní péči a dosáhnout vzhledu, který vynikne na první pohled.
Finišovací leštěnka Meguiar's Ultra Pro Finishing Polish (3,79 l)
špičková finišovací lešticí pasta pro dokonalý lesk, 3,78 l
Více o produktu
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
- Využijte naši poradnu
- Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
- Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Finišovací leštěnka Meguiar's Ultra Pro Finishing Polish
Meguiar’s M210 Mirror Glaze Ultra Pro Finishing Polish je profesionální lešticí přípravek navržený jako finální krok v systému korekce laku. Jeho exkluzivní složení nabízí velmi vysoký lesk bez hologramů či vzniku mikroškábanců nebo mlhy, což vykazuje ideální potenciál i na tmavých či citlivých lacích. Je bezpečný pro použití ručně i strojně (DA leštička či rotační), s minimem prachu či „slingu“, a je vhodný pro detailery i náročné domácí uživatele.
Hlavní vlastnosti
- Finišovací pasta.
- Technologicky nejpokročilejší složení zajišťuje extrémní hloubku lesku při nulové tvorbě hologramů.
- Nevytváří orbitální mlhu a poskytuje dokonalý finiš i na měkkých a citlivých lacích, které je obtížné leštit.
- Trvale odstraňuje kruhové škrábance a lehké defekty ze všech typů laků.
- Vytváří maximální lesk.
- Velmi jemná konzistence pro co nejsnadnější nanášení a stírání.
- Ideální pro finální doleštění povrchu a odleštění hologramů po aplikaci M105, M100 a zejména M110.
- Ideální pro použití na problematické a obtížně leštitelné laky (tvrdé laky, měkké laky trpící na orbitální mlhu, mikroškrábance apod.).
Návod jak používat
- Dobře protřepejte.
- Karoserie musí být studená na dotek a ve stínu.
- Na dobře naprimovaný kotouč (viz návod k použití lešticích kotoučů) používejte 3 - 4 kapky produktu o velikosti pecky z třešně.
- Pracujte lehkým až středním tlakem na ploše max. 50 x 50 cm, rychlostí 1000 – 1500 RPM (rotační leštička) / 3800 – 4800 OPM (orbitální leštička).
- Aplikujte mřížkovým způsobem, 3 - 6 tahů (v závislosti na tvrdosti laku a míře poškození).
- Zbytky produktu setřete mikrovláknovou utěrkou dříve, než na povrchu zaschnou!
- V případě potřeby postup opakujte.
- Následně lak ochraňte pomocí vhodného vosku, sealantu, coatingu či keramické ochrany.
O značce
| Katalogové číslo | M21001 |
| Značka | Meguiar's |
| Odkazy | Oficiální webová prezentace |
Komentáře k produktu
Hodnocení
Zeptejte se nás
















