Můj účet

Mercedes-Benz GLE - kompletní ozvučení Steg (Burmester upgrade)

Mercedes-Benz GLE
  • Druh instalacekompletní ozvučení s DSP procesorem
  • VozidloMercedes-Benz GLE
  • Datum realizace08.10.2020
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky
  • Cena instalace61 742 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 61 742 Kč s DPH
Luxusní SUV Mercedes GLE s továrním příplatkovým ozvučením Burmester a náročný majitel nespokojený s tímto systémem. Celkem častá situace, protože ozvučení Burmester i přes svou cenu disponuje pouze průměrným zvukem, který jednoduše nenadchne. Čekal nás nelehký úkol v podobě instalace nového ozvučení, které bude vyladěné pro poslech výhradně vážné hudby. Tento žánr je snad nejnáročnější ze všech, protože zejména symfonie obsahuje velké množství nástrojů a je potřeba zvolit reproduktory, které jsou schopné zahrát široké spektrum frekvencí od těch nejnižších po nejvyšší. Nesmí chybět výkonný zesilovač s DSP procesorem pro maximální využití reproduktorů a jejich nastavení. Pro tuto instalace jsme zvolili kompletní systém italského výrobce Steg, který se mimojiné specializuje na ozvučení vozidel Mercedes-Benz. Reproduktory mají stejný tvar, uchycení i konektory jako tovární reproduktory. Nemusí se tedy nic vrtat, šroubovat nebo pájet a využijeme samozřejmě i původní kabeláž. Instalace je tedy v duchu Plug & Play a bez zásahu do původní kabeláže nebo designu interiéru. Nahradili jsme komponentní reproduktory ve předních i zadní dveřích, centrální reproduktor a subwoofery pod palubní deskou. Do zavazadlového prostoru jsme instalovali osmikanálový zesilovač s DSP procesorem stejného výrobce. Na zesilovači jsme nastavili výhybky, strmost, fáze, časové korekce i ekvalizér. Pro zamezení možných rezonancí jsme navíc odhlučnili plastové výplně dveří. Výsledkem je perfektní zvuk ušitý na míru tohoto vozu, který výrazně předčí jak zvukově, tak výkonově původní ozvučení Burmester. Totožné ozvučení je možné instalovat do většiny moderních vozidel Mercedes-Benz, pro které jsou reproduktory renomovaného italského výrobce Steg přímo určeny. Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz