Můj účet

Autorádio Pioneer MVH-S520DAB

1DIN, USB vstup, variabilní podsvícení, DAB+, 3x RCA, vestavěné Bluetooth
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Autorádio Pioneer MVH-S520DAB
-9 %

Autorádio Pioneer MVH-S520DAB

Toto kombinované 1DIN autorádio s Bluetooth a DAB tunerem stanovuje nové standardy, pokud jde o zvukový výkon a připojení. Připojení Bluetooth umožňuje bezpečné a pohodlné volání hands-free a bezdrátový přenos hudby z vašeho chytrého telefonu. Díky jedinečné technologii Pioneer Advanced Sound Retriever bude kvalita zvuku co nejblíže původnímu záznamu. Můžete dokonce připojit dva telefony současně. Díky integrovanému tuneru DAB / DAB+ si můžete vychutnat křišťálově čistý digitální zvuk a příjem bez rušení. Ještě lepší - zahrnutá funkce Time Shift vám umožňuje převinout zpět, pozastavit a obnovit živé přenosy DAB. Pro uživatele chytrých telefonů - jednoduše připojte chytrý telefon Apple iPhone nebo Android bezdrátově (přes Bluetooth) a bezpečně si užijte Spotify (pro uživatele zdarma i Premium Spotify) nebo využijte aplikaci Pioneer Smart Sync, která posune váš smartphone na zcela novou úroveň. Nenechte se mýlit, MVH-S520DAB je skutečně špičkový audio systém do auta! Čte soubory FLAC a je vybaven 13pásmovým grafickým ekvalizérem a integrovaným zesilovačem MOSFET 4x 50 W. Díky funkci Time Alignment si užijete tu nejlepší kvalitu zvuku bez ohledu na to, ve kterém vozidle je jednotka instalována.

Hlavní vlastnosti

 • DAB+ - užijte si pohodlí poslechu svých oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky vestavěnému tuneru digitálního rádia.
 • Výrobek schválený značkou Digital Radio Tick - výrobci musí splňovat minimální specifikaci ověřenou nezávislým testováním. Všechny produkty Pioneer, které používají tuto značku digitálního rádia, byly nezávisle testovány a schváleny, abyste je mohli kupovat s důvěrou.
 • Bluetooth® - dodržujte místní zákony o řízení pomocí vestavěného Bluetooth (HFP). Bezdrátové volání Wide Band Speech, bezdrátové streamování zvuku (A2DP) s vyhledáváním umělců, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP). Díky bezdrátové technologii Bluetooth® je jízda v autě bezpečnější a pohodlnější.
 • Aplikace Pioneer Smart Sync - aplikace Pioneer Smart Sync vám pomůže využívat funkce vašeho smartphonu. Propojí váš smartphone s kompatibilními autorádii Pioneer.
 • Spotify - se Spotify stačí připojit smartphone a pohodlně procházet své oblíbené seznamy skladeb, alba, skladby a umělce pomocí ovládacích prvků hlavní jednotky.
 • Kompatibilní s Androidem - připojte se a poslouchejte hudbu uloženou ve vašem zařízení bez nutnosti aplikace.
 • USB vstup - připojte jakékoliv zařízení pomocí kabelu rozhraní USB, abyste mohli zařízení nabíjet nebo poslouchat jasný a čistý zvuk.
 • 13pásmový grafický ekvalizér - upravte si podrobně zvukový výstup pro hudební zážitek přizpůsobený vašim preferencím.
 • Vícebarevné osvětlení - přizpůsobte osvětlení displeje a tlačítek osvětlení interiéru vozidla řadou nekonečných barevných kombinací.
 • FLAC - vychutnejte si bezztrátové digitální zvukové soubory FLAC ve svém vozidle s výstupem přehrávání v kvalitě CD bez nutnosti převodu.
 • Mechafree - tento produkt je určen pro moderní formáty digitální hudby.
 • Odnímatelný panel - ochrana před krádeží.

O značce

Pioneer je velmi populární japonský výrobce elektroniky s dlouholetou tradicí. Produkuje kvalitní autorádia a autohifi komponenty, jako jsou reproduktory do auta, subwoofery nebo zesilovače. Autorádia Pioneer jsou v posledních letech více a více populární a patří k tomu nejlepšímu, co se dá dnes pořídit. Veškeré zboží této značky, které nabízíme v našem obchodu, pochází z oficiální distribuce, čímž získáte plnou záruku a bezproblémové vyřešení případné reklamace.
Katalogové čísloMVH-S520DAB
ZnačkaPioneer
OdkazyOficiální webová prezentace
Velikost autorádiaAutorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.

Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.

2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
1DIN
Výkon autorádiaVýkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál. 4x 50 W
Podporované formáty přes USB vstupSeznam všech podporovaných formátů (MP3, AAC, Flac, DivX atd.), které autorádio umí přehrát přes USB vstup. MP3, WMA, WAV, AAC
Podporované formáty přes CD/-R/-RW diskSeznam všech podporovaných formátů (MP3, AAC, Flac, DivX atd.), které autorádio umí přehrát přes CD nebo DVD mechaniku. MP3, WMA, WAV, AAC
USB vstupUSB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu). Ano (přední)
CD mechanikaAutorádia s CD mechanikou. Autorádia, která mají vstupní štěrbinu pro vložení CD. Ne
Vstup na SD kartuModerní značková autorádia umí přehrávat SDHC SD karty o velikosti do 32 GB, někdy i 64 GB. Slot na SD kartu je u většiny autorádií za čelním panelem. Ne
DVD mechanikaDVD („Digital Versatile Disc“ nebo „Digital Video Disc“) je formát digitálního optického datového nosiče, který může obsahovat filmy nebo různé jiné údaje.

Autorádia s DVD mechanikou umí přehrávat i klasické CD disky a na autorádiu je vždy šterbina jen na jeden disk, CD mechanika a DVD mechanika jsou vždy v jednom.
Ne
HDMI / MHLHDMI je zkratka anglického označení High-Definition Multi-media Interface nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitálním formátu. HDMI podporuje přenos videa ve standardní, rozšířené nebo high-definition kvalitě, a až 8-kanálový digitální zvuk.

Mobile High-definition Link (MHL) je průmyslová norma a standard pro mobilní multimediální (audio/video) rozhraní, které umožňuje připojit chytrý mobilní telefon, tablet a další přenosná elektronická zařízení k autorádiím s vysokým rozlišením obrazu a zvuku. Norma MHL podporuje video až do rozlišení full HD 1080p/60 a zvuk s kanály 7.1.
Ne / Ne
Integrované BluetoothBluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP. Ano
Audio Streaming přes BluetoothA2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. Ano
Externí mikrofon součástí baleníExterní mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A“ v místě, kde na sebe navazuje „A“ sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka. Ano
Počet RCA výstupůRCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).

Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
3 páry
Výstupní úroveň na RCADůležitý parametr, pokud budete instalovat externí zesilovač. Pokud pořizujete autorádio se základní hodnotou čili 2V výstupy, pak budou kladeny větší nároky na výkon zesilovače. S rostoucí hodnotou, např. 4V nebo 5V pak výrazným způsobem roste výkon externího zesilovače, laicky řečeno.

Autorádio se silnými výstupy má tedy výhodu, že tolik výkon netaháte přes zesilovač a tím pádem docílíte lepšího zvuku, jelikož externí zesilovače při vyšším zatížení ztrácí kontrolu.
Neuvádí se
Made for Apple iPod & iPhonePři propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce. Ano
Apple CarPlayApple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri. Ne
Spolupracuje s OS AndroidPo připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem. Ano
Android AutoAndroid Auto od Google je úplně nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Android Auto. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Požadavek na OS Android je minimálně verze 5.0. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Android Auto a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a signál GPS. Ne
Podsvícení tlačítekMožnosti barev podsvícení tlačítek autorádia. Variabilní
Podsvícení displejeMožnosti podsvícení displeje autorádia. Multicolor
DisplejDoplňující informace o displeji. Segmentový, LCD, kolika-řádkový atd. LCD
Dimmer (ztlumení svítivosti)Funkce Dimmer slouží k automatickému snížení jasu po setmění. Dimmer se dá většinou nastavit i ručně v několika krocích. Ano
Funkce LoudnessFunkce Loudness vytáhne určité frekvence a zvýrazní je vyšší hlasitostí. Loudness je dobré používat při nízké hlasitosti, při vyšším volume nedoporučujeme tuto funkci zapínat jelikož zvuk nebude vyvážený a v krajním případě můžete reproduktory i poškodit. Neuvádí se
Funkce Bass boostBass boost resp. zvýraznění basů. Touto funkcí lze zvýraznit samotné basy, při vysokém levelu bass boostu můžou reproduktory potažmo subwoofer už hodně zkreslovat a zvuk pak bude spíše horší než lepší. Doporučujeme tedy funkci "bass boost" používat s rozumem. Při maximálním využití bass boostu hrozí poškození reproduktorů potažmo subwooferu. Neuvádí se
Ekvalizér / DSP procesorZákladní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.

Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv): bez výhybek, nastavovat umístění reproduktorů a určit digitálně i jejich velikost.
Ano / Ano
NFC propojeníNFC je nová forma bezdrátové komunikace mezi zařízeními. Chytrý telefon, který je vybaven NFC, stačí přiložit k autorádiu s NFC a obě zařízení se ihned spojí a můžete tak okamžitě pustit hudbu z chytrého telefonu do autorádia. Stačí se tedy jen přiblížit a dojde ke spojení. Ne
Zabudovaný DAB+ tunerIntegrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce. Ano
Přímé ovládání subwooferuNastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer. Ano
Odnímatelný čelní panelMožnost odejmout postraním tlačítkem celý čelní panel autorádia. Velmi účinná zbraň proti odcizení autorádia. Doporučujeme panel neschovávat ve vozidle, ale brát si ho s sebou. Případně panel umístit na skryté místo do kufru, ale nikoliv při odchodu z auta, ale ještě před zaparkováním. Nikdy nevíte, kdy se na vás zloděj může dívat. Ano
Dálkové ovládání v baleníKartové IR dálkové ovládání autorádia, díky kterému lze určité funkce autorádia vč. hlasitosti ovládat z ruky, na dálku. Ne
Možnost přikoupit bezdrátové dálkové ovládáníAutorádia vybavená snímačem pro IR dálkové ovládání. Obvykle se dálkový ovladač nemusí párovat, ani nastavovat, funguje automaticky. Pokud vám dálkové ovládání nefunguje, doporučujeme zkontrolovat baterii v dálkovém ovladači. Ne
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantuAutorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia. Ano
Kabel s ISO koncovkou součástí baleníZezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm. Ano
Obal na čelní panel součástí baleníPlastový nebo látkový obal na čelní panel. Dobrý pomocník proti zničení nebo poškrábání čelního panelu autorádia. Ano

Komentáře k produktu

10|Vojtech Danek , 10.04.2024, 16:43
Dobrý den, mám toto radio a chtěl bych připojit do Pola 6r 2011. jaký anténní adaptér? díky
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.04.2024 14:50
Dobrý den Vážený zákazníku. K instalaci je nutné použít anténní napáječ.
9|Jiří Švejnoha , 28.03.2024, 13:34
Dobrý den. Mám vw sharan 2004 a v něm toto rádio. Sharan má u antény zesilovač, ale myslím že mi nefunguje vzhledem k tomu že nemá napájení jako z origo rádia. Dá se toto vyřešit fantomovým napájením. Děkuji a klidný den.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 28.03.2024 15:02
Dobrý den Vážený zákazníku. Zesilovač antény je v těle antény. Nemůže být osazen za rádiem. Tam musíte použít právě napáječ, aby zesilovač v anténě napájel.
8|Jaroslav Kotrč , 21.08.2023, 09:43
Dobrý den. Mohu toto rádio napojit na 24 V
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.08.2023 15:38
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio nelze zapojit na 24V.
7|Martin , 25.01.2023, 20:38
Dobrý den, chtěl bych si koupit toto autorádio. Jen bych chtěl vědět zda je možné toto autorádio propojit s ovládáním na volantu. Pokud ano, napište mi prosím co všechno bych k tomuto propojení potřeboval koupit. Děkuji za odpověď.Vozidlo: Škoda Octavia 1 r.v.2003
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 26.01.2023 09:17
Dobý deň Vážený zákazník, bohužial v Octavia 1 zachovať ovládanie na volante nejde, pokial je vo vozidle 1DIN originálné rádio tak nie je potrebný redukčný rámik. Jediné čo je potrebné dokúpiť je anténny napájač.
6|Petr Cimbálník , 02.04.2022, 12:11
Dobrý den.Jaká je prosím cena tohoto rádia Pionner MVH - S520DAB včetně montáže a asi tedy té externí \"DAB\" antény.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 05.04.2022 14:53
Dobrý den Vážený zákazníku, cena instalace se odvíjí od typu vozidla a komponentů nutných k jeho instalaci . Pro více informací se na nás obraťte pomocí mailu dotazy@ahifi.cz 
5|Tomáš , 12.03.2021, 06:21
Dobrý den,Chci si pořídit toto rádio do jednotkové Fabie rv. 2007, kde mám starší typ radia Pioneer s anténou napájenou fantomem. Chtěl bych nové rádio připojit na originání anténu přes rozbočovač abych mohl přijímat DAB a FM ze stávající antény. Jakou redukci koupit ? Nikde jsem nenašel popis konektoru pro DAB anténu na tomto modelu rádia (SMA či SMB ? )Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.03.2021 13:52
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji anténu i zapojení ponechat a osadit k rádiu DAB anténu, která je k tomu přímo určena, tedy Pioneer CA-AN-DAB.001. Typ konektoru je SMB.
4|Petr , 13.01.2021, 21:31
Dobrý den, pro příjem vysílání DAB, jde k tomuto rádiu připojit místo doporučované antény od Pioneer, nějaký rozbočovač signálu, který se připojí ke stávající anténě instalované ve vozidle. Bude to fungovat? A jaký by jste doporučili. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.01.2021 09:52
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud má originální anténa mimo příjmu AM/FM i příjem DAB tuneru, lze řešit. Pokud tomu tak není, je třeba použít externí DAB anténu.
3|Martin Fridrich , 09.11.2020, 12:29
Dobrý den.Lze to nastavit podsvícení tlačitek + displey do oranžové barvy? děkuji sjednocení....
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2020 15:29
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze si nastavit libovolnou barvu podsvícení jak displeje, tak tlačítek a tedy i obě barvy současně do oranžové.
2|Jirka Pokorný , 12.05.2020, 18:20
Dobrý den, rádio je super krásně vše přehledné. Akorát od doby co ho mám tak mě reproduktory ve dveřích hrajou spíš bez basu mám všechny 3 RCA výstupy jeden zesilovače je 2-kanalovy na něj je zapojen subA druhý je 5 kanál a do něj jsou zatím zapojeny 2 přídavné repro v kufru.A občas právě když už mě sub štve tak ho nachvili vypnu přes rádio a pak mě jeste víc stve jak jsou prevýškovane v nastavení rádiu mi nic nepomohlo a před zapojením zesilovaču hráli krásně není možné že bych měl třeba nějak prohodit kabely v RCA výstupech?Přední repro - https://www.ahifi.cz/reproduktory-excursion-shx-6c.htmlZadní - https://www.ahifi.cz/reproduktory-pioneer-ts-r1750s.htmlPředem děkuji za odpověď.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 13.05.2020 10:53
Dobrý den, omlouvám se, ale ve Vašem případě opravdu velice těžko soudit v čem je přesněji problém . Obávám se, že bych tuto instalaci musel nejdříve vidět/slyšet až poté bych mohl případně poradit. Takto od PC si opravdu netroufnu .
1|BeBu , 23.10.2019, 15:33
Dobrý den, rádio vypadá zajímavě, doopravdy je vybaveno DSP? Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.10.2019 16:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, tato jednotka je již vybavena pokročilým nastavením zvuku a v menu tak nejdeme možnost nastavení pozice posluchače, ladění časových korekcí, 13ti pásmový ekvalizér atd..

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
3 zákazníci hodnotili
Michal Vaňhara
11. 9. 2023

Trošku jsem bojoval s naladěním, ale už jsme kamarádi. Hraje to super.

Mr__Torture
15. 1. 2020

dost kvalitní Pincek..jde tam nastavit snad všechno..DAB zatím nevyužívám..i když trochu dražší, ale doporučuji..

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.