Můj účet

Speciální autorádio bez mechaniky Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI

1DIN, předsazený displej, bez mechaniky, USB, Bluetooth, Apple Carplay, Android Auto, DAB/DAB+
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Speciální autorádio bez mechaniky Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI
-10 %
Aktualizováno

1DIN autorádio bez mechaniky Pioneer SPH-EVO62DAB s předsazeným 6,8" displejem

SPH-EVO62DAB-UNI je modulární jednotka kombinující 6,8" dotykový displej se skrytou řídicí jednotkou, která poskytuje i vozům s omezeným prostorem v přístrojové desce prémiové multimediální řešení. Kromě funkcí Apple CarPlay a Android Auto nechybí možnost streamování hudby přes Spotify nebo Bluetooth, přehrávání souborů FLAC, WebLink a mnoho dalších. Univerzální 1DIN instalační sada umožňuje při instalaci nastavit výšku, hloubku a sklon displeje.

Hlavní vlastnosti

 • Apple CarPlay - moderní, bezpečný a zábavný způsob, jak používat váš iPhone v autě. Apple CarPlay nabízí uživatelům iPhone neuvěřitelný intuitivní způsob telefonování, navigování, poslechu hudby a přístupu ke zprávám pouze jedním slovem nebo dotykem. Vyžaduje iPhone 5 nebo novější s nejnovější verzí iOS.
 • Android Auto - rozšiřuje platformu Android do auta způsobem, který je určen k řízení vozidla, automaticky vám přináší užitečné informace a organizuje je do jednoduchých karet, které se objeví právě tehdy, když je potřebujete. Je navržen tak, aby minimalizoval rozptýlení, takže se můžete soustředit na cestu před vámi. Je kompatibilní se zařízeními se systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novějším. Aplikace Android Auto nemusí být dostupná na všech zařízeních a není dostupná ve všech zemích nebo regionech.
 • Waze - GPS navigační software s komunitním principem sociálních sítí, který nabízí mapu, přehled o aktuální dopravní situaci a různé další informace, které budou k dispozici na velkém displeji kompatibilní multimediální jednotky Pioneer.
 • WebLink - nová aplikace WebLink spojuje zábavu v autě s úžasným světem aplikací. Vychutnejte si hudbu, videa a další multimediální obsah z vašeho telefonu a cloudu.
 • DAB+ - vychutnejte si pohodlí poslechu vašich oblíbených rozhlasových stanic v křišťálově čisté digitální kvalitě díky zabudovanému digitálnímu tuneru.
 • Digital Radio Tick Mark Approved - výrobci musí splňovat minimální specifikace ověřené nezávislým testováním. Všechny produkty značky Pioneer, které používají tuto značku digitálního rádia, byly nezávisle testovány a schváleny, takže si je můžete s důvěrou koupit.
 • Bluetooth - dodržujte zákony a dopravní předpisy a používejte vestavěné Bluetooth pro hands-free telefonování, bezdrátové streamování hudby (A2DP) s vyhledáváním interpretů, alb a skladeb, jednoduché párování a ovládání zvuku (AVRCP). Bezdrátová technologie Bluetooth dělá jízdu v autě bezpečnější a pohodlnější.
 • Vyrobeno pro iPod / iPhone - nabíjejte, ovládejte váš iPod / iPhone přímo z palubní desky vozidla nebo přehrávejte hudbu a video, všechny důležité informace budou zobrazeny na dotykovém displeji autorádia.
 • Android kompatibilní - připojte a poslouchejte hudbu z vašeho Android zařízení bez nutnosti další aplikace.
 • USB vstup - připojte libovolné zařízení prostřednictvím USB kabelu, vychutnejte si multimediální sbírku nebo si nabíjejte váš mobilní telefon.
 • Spotify - pomocí aplikace Spotify jednoduše připojte svůj smartphone a můžete pohodlně procházet své oblíbené seznamy skladeb, alba, skladby a interprety pomocí ovládacích prvků hlavní jednotky.
 • FLAC - poslouchejte bezdrátové audio soubory FLAC v CD kvalitě bez nutnosti konvertování i ve vašem autě.
 • 13pásmový grafický ekvalizér - upravte si ekvalizační křivku do nejmenších detailů přesně podle vašich preferencí a poznejte skutečný hudební zážitek.
 • Multibarevné podsvícení - přizpůsobte si podsvícení displeje a tlačítek autorádia podsvícení interiéru vašeho vozidla, k dispozici je nekonečné množství barevných kombinací.
 • Modulární design - dotykový displej se samostatnou řídicí jednotkou umožňuje flexibilní instalaci.

O značce

Pioneer je velmi populární japonský výrobce elektroniky s dlouholetou tradicí. Produkuje kvalitní autorádia a autohifi komponenty, jako jsou reproduktory do auta, subwoofery nebo zesilovače. Autorádia Pioneer jsou v posledních letech více a více populární a patří k tomu nejlepšímu, co se dá dnes pořídit. Veškeré zboží této značky, které nabízíme v našem obchodu, pochází z oficiální distribuce, čímž získáte plnou záruku a bezproblémové vyřešení případné reklamace.
Katalogové čísloSPH-EVO62DAB-UNI
ZnačkaPioneer
OdkazyOficiální webová prezentace
Velikost autorádiaAutorádia se rozdělují na 2 základní velikosti, autorádia 1DIN a autorádia 2DIN.

Autorádia velikosti 1DIN - přesné rozměry včetně plechového rámečku, kam se autorádio zasouvá jsou 184 x 53 mm, vnější rozměry značkového 1DIN autorádia pak jsou 188 x 59 mm.

2DIN autorádia známe z novějších vozidel, klasický příklad je VW Golf IV s navigací. Rozměry 2DIN autorádia bez plechového rámečku jsou 180 x 101 mm, venkovní rozměry značkového 2DIN autorádia jsou pak 189 x 119 mm.
1DIN
Výkon autorádiaVýkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál. 4x 50 W
Podporované formáty přes USB vstupSeznam všech podporovaných formátů (MP3, AAC, Flac, DivX atd.), které autorádio umí přehrát přes USB vstup. MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, H.264, MKV, FLV, MPEG4, Mpeg2, DivX, JPEG
USB vstupUSB vstup autorádia se používá na připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu. Dnes je přehrávání hudby přes USB nejpopulárnější formou poslechu hudby v autě. USB vstup může být přední (na čelním panelu autorádia) nebo zadní (zezadu na kabelu). Ano (zadní vstup)
CD mechanikaAutorádia s CD mechanikou. Autorádia, která mají vstupní štěrbinu pro vložení CD. Ne
Vstup na SD kartuModerní značková autorádia umí přehrávat SDHC SD karty o velikosti do 32 GB, někdy i 64 GB. Slot na SD kartu je u většiny autorádií za čelním panelem. Ne
DVD mechanikaDVD („Digital Versatile Disc“ nebo „Digital Video Disc“) je formát digitálního optického datového nosiče, který může obsahovat filmy nebo různé jiné údaje.

Autorádia s DVD mechanikou umí přehrávat i klasické CD disky a na autorádiu je vždy šterbina jen na jeden disk, CD mechanika a DVD mechanika jsou vždy v jednom.
Ne
Integrované BluetoothBluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. K autorádiu se zabudovaným Bluetooth lze připojit např. mobilní telefon. Většina autorádií pro rok 2017 a novější umí přes Bluetooth hudbu i bezdrátově streamovat (přehrávat) -> funkce A2DP. Ano
Audio Streaming přes BluetoothA2DP (Advanced Audio Distribution Profile) je profil Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos stereo zvuku ze zdroje A2DP, typicky mobilního telefonu nebo počítače, k A2DP přijímači (autorádio). Tato zařízení obvykle také podporují profil AVRCP. Ano
Počet mobilních telefonů připojených současněMožnost připojení x telefonů na 1 autorádio současně. Obvykle je dnes možné připojit 2 mobilní telefony přes Bluetooth současně. 2
Externí mikrofon součástí baleníExterní mikrofon se zapojuje ze zadní strany autorádia do vstupu označeného "MIC". Externí mikrofon pro ideální kvalitu zvuku při telefonním hovoru doporučujeme umístit na levý sloupek „A“ v místě, kde na sebe navazuje „A“ sloupek a stropnice. Velmi dobrá pozice k umístění externího mikrofonu je také u centrálního zpětného zrcátka. Ano
Počet RCA výstupůRCA výstupy, lidově řečeno "cinche", se využívají k připojení externího zesilovače nebo aktivního subwooferu. Aftermarket autorádia jsou zpravidla vybavena 1 až 3 páry RCA výstupů. Využívá se FRONT (přední), REAR (zadní) a SUB (subwoofer).

Záleží také, kolika voltovými výstupy je autorádio vybaveno. 2V výstupy mají základnější modely autorádií, 4V a více pak dražší jednotky. Čím vyšší udaná hodnota, tím jsou kladeny menší výkonové nároky na externí zesilovač a roste kvalita zvuku.
3 páry
Výstupní úroveň na RCADůležitý parametr, pokud budete instalovat externí zesilovač. Pokud pořizujete autorádio se základní hodnotou čili 2V výstupy, pak budou kladeny větší nároky na výkon zesilovače. S rostoucí hodnotou, např. 4V nebo 5V pak výrazným způsobem roste výkon externího zesilovače, laicky řečeno.

Autorádio se silnými výstupy má tedy výhodu, že tolik výkon netaháte přes zesilovač a tím pádem docílíte lepšího zvuku, jelikož externí zesilovače při vyšším zatížení ztrácí kontrolu.
4 V
Made for Apple iPod & iPhonePři propojení Apple zařízení k autorádiu lze hudební aplikace ovládat pomocí autorádia samotného, myšleno základní běžné funkce. Ano
Apple CarPlayApple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri. Ano
Spolupracuje s OS AndroidPo připojení chytrého telefonu s operačním systémem ANDROID lze autorádiem ovládat hudbu v hudebním přehávači OS Android (Google Play, Spotify apod.), není tedy třeba do ruky brát mobilní telefon. Základní, běžné funkce hudební aplikace ovládáte samotným autorádiem. Ano
Android AutoAndroid Auto od Google je úplně nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Android Auto. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Požadavek na OS Android je minimálně verze 5.0. Na obrazovce autorádia kliknete na ikonku Android Auto a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a signál GPS. Ano
Podsvícení tlačítekMožnosti barev podsvícení tlačítek autorádia. RGB podsvícení
Podsvícení displejeMožnosti podsvícení displeje autorádia. Multicolor
DisplejDoplňující informace o displeji. Segmentový, LCD, kolika-řádkový atd. 6,8" dotykový displej
Funkce LoudnessFunkce Loudness vytáhne určité frekvence a zvýrazní je vyšší hlasitostí. Loudness je dobré používat při nízké hlasitosti, při vyšším volume nedoporučujeme tuto funkci zapínat jelikož zvuk nebude vyvážený a v krajním případě můžete reproduktory i poškodit. Ano
Ekvalizér / DSP procesorZákladní nebo parametrický ekvalizér vám umožní jemnějšími kroky nastavit zvuk na jednotlivých frekvencích.

Pomocí DSP procesoru si můžete nastavovat časovou korekci, zapojit reproduktory aktivně (aktiv): bez výhybek, nastavovat umístění reproduktorů a určit digitálně i jejich velikost.
Ano / Ano
Zabudovaný DAB+ tunerIntegrovaný DAB+ (Digital Audio Broadcasting) digitální FM tuner pro příjem digitálního plošného vysílání FM rádiového signálu. Před koupí autorádia s DAB+ tunerem doporučujeme ověřit, jestli je v balení DAB+ anténa, bez které nelze digitální vysílání přijímat. Tato informace je obvykle uvedena na oficiálním webu výrobce. Ano (nutno dokoupit CA-AN-DAB.001)
Přímé ovládání subwooferuNastavení subwooferu, kdy si můžete přidávat nebo ubírat dB úroveň tzn. ubrat nebo přidat basy podle nahrávky. Autorádia vyšší třídy umí i otočení fáze a další funkce pro dokonalý bas. Některá autorádia umožnují subwoofer i úplně vypnout, tlačítkem v menu autorádia. Jedná se o velmi užitečnou funkci, pokud máte v autě subwoofer. Ano
Dálkové ovládání v baleníKartové IR dálkové ovládání autorádia, díky kterému lze určité funkce autorádia vč. hlasitosti ovládat z ruky, na dálku. Ne
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantuAutorádia vybavená kabelovým vstupem nebo zdířkou 3.5 Jack pro adaptér pro ovládání tlačítek na volantu. Většina značkových autorádií tento vstup má, ze zadní strany těla autorádia. Ano
Kabel s ISO koncovkou součástí baleníZezadu na samotném těle autorádia se obvykle nachází specifický 12 - 18 pinový konektor, do kterého se zapojuje redukce na standartní ISO. Tento kabel je vždy součástí balení u značkového aftermarket autorádia a má délku 8 - 15 cm. Ano
OstatníLze instalovat jak do I DIN otvoru, tak do II DIN, redukce součástí

Komentáře k produktu

6|Adam Porkert , 15.04.2024, 19:30
Dobry den, jde toto radio nainstalovat do land rover discovery 2? Je potreba k hands free jeste dokoupit nejaky mikrofon? Dekuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 18.04.2024 10:59
Dobrý den Vážený zákazníku. Pošlete nám prosím fotku palubní desky, rok výroby vašeho vozu a také prosím o info, zda má vaše vozidlo základní audio, anebo nějaký příplatkový sound systém
5|Rudolf , 06.02.2024, 22:33
Zdravím, chtěl bych instalovat toto rádio do Citroen C4 Picasso 2008rok nebude to problém? Rádio je tam utopené za odklápěcí krytkou a ta krytka tak centimetr čouhá Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 07.02.2024 10:02
Dobrý den Vážený zákazníku. Bohužel do palubní desky vašeho vozu nelze rádio s předsazeným monitorem osadit. 
4|Richard Kalab , 03.02.2024, 14:59
Zdravim, lze totot radio osadit do BMW z4 (e85) samozrejme s dokoupenim ramecku do palubky.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.02.2024 10:52
Dobrý den Vážený zákazníku. Rádio lze do vašeho vozu osadit. K instalaci je krom rámečku nutné také použít ISO redukci a anténní konektor.
3|Adam , 18.11.2020, 10:21
Dobry den, je prosim mozne toto radio nainstalovat do Volvo V70, 2010 pomocou redukcneho ramceku na 1DIN autoradio?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 19.11.2020 09:01
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano , rádio lze do 1DIN rámečku osadit.
2|Stanislav Čejka , 06.11.2020, 19:37
Dobrý den, půjde tohle rádio do octavie první generace a je v češtině? Díky za odpověď
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 09.11.2020 15:13
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze instalovat do Vašeho vozidla a to za pomocí : anténního napáječe . Tento model rádia nemá Češtinu . 
1|Lukáš Tarbaj , 04.11.2020, 11:27
Dobrý den, je možné u tohoto modelu výškově posouvat a naklápět LCD displej? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.11.2020 11:52
Dobrý den Vážený zákazníku, měnit lze pouze výškově, náklon nikoliv.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.