Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Aktivní subwoofer Pioneer TS-WX610A

14", do rezervního kola
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Aktivní subwoofer Pioneer TS-WX610A
-18 %

Aktivní subwoofer Pioneer TS-WX610A

Jako zařízení "vše v jednom" pro posílení basových kmitočtů ve voze je subwoofer konstruován tak, aby přesně zapadl do 14“ rezervního kola - stačí tedy vložit subwoofer do kola. Jednoduše nainstalován, nabízí silnou a dynamickou reprodukci, a to díky svým 2.10 reproduktorům s dvojitou kmitací cívkou a 200 W zesilovači. Reproduktorový vstup pak slouží k rychlému zapojení do firemních skříní. Uvnitř je model TS-WX610A velmi sofistikovaně konstruován. Díky pozici obou reproduktorů uvnitř ozvučnice získáte méně zkreslený a pevný zvuk, který je přesněji definován, a přitom využívá méně energie než jiné aktivní subwoofery. Spolu s hliníkovou litou konstrukcí těla a hliníkovými panely na vršku přístroje je zaručena značná pevnost a odolnost i v tomto ne zcela ideálním prostředí.
Katalogové číslo:TS-WX610A
ZnačkaPioneer
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon resp. Max. výkon, který dokáže aktivní subwoofer zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů v nahrávce. Není to ale tak důležitý parametr, jako výkon RMS. 2 x 100 W
Frekvenční rozsahSchopnost zařízení reprodukovat signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost aktivního subwooferu věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost, neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktorových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
25 - 180 Hz
Průměr použitého subwooferuPrůměr subwooferu, který je instalován v aktivním boxu. 2 x 100 mm
Rozměry aktivního subwooferu388 x 144,3 mm
Z čeho je aktivní box vyrobenAktivní subwoofery mohou být vyrobeny z MDF desky, z tvrzeného plastu, z plechu, z hliníku nebo kombinací různých materiálů. Plast
Hmotnost4,9 kg

Komentáře k produktu

1|Ondřej , 02.05.2020, 20:53
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli ten subwoofer vejde do Octavie 1 do rezervniho kola. a jakou kabelaž by potreboval k motaži
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 04.05.2020 10:08
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, SW lze do rezervního kola octavie osadit. Kabeláž pro instalaci je součástí balení.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.